OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Pe bune, Tolo?! Nu pot sa cred! Cum de ti-a trecut titlul asta prin minte?! Eu credeam ca e numit pe viata... :))
Mai, baieti! Mai, ne'a Tolontan! De cand a devenit Pancu asta un asa mare priceput si psiholog inca sa ii cerem parerea despre chestiile astea? Nu-s prea fine pentru el?! El care dusese Rapidul in mlastina, el cu care nu am fi promovat nici azi in Liga 1, el care a primit lectii de antrenorat de la Mita Iosif cand acesta a preluat echipa? Zice ca nu a avut sase meciuri fara victorie ca antrenor?! Dar cand a antrenat el in sase meciuri consecutive atat de importante, cu varfurile clasamentului? Meciurile astea cu rezultate "ingrijoratoare", au fost cu revelatia campionatului - Hermanstadt si cu celelalte prime cinci clasate!!!! Unde, cand a antrenat ametitul ala de Pancu atatea meciuri consecutive cu spuma adversarilor din campionat? Cand a fost pus sa antrenze, a aratat ce poate! Sa ne mai lase in pace acum! A mai facut si circ cand a plecat. A uitat ca cerea despagubiri pentru ca a fost demis, marele rapidist.... ?! Sa isi vada de treaba lui acum, sa ne lase linistiti, ca nu are nici valoarea de antrenor a lui Mutu, iar ca jucator sigur nici nu se pune problema sa fi fost! Ramane doar un mare rapidist, dar in aceasta situatie prefer sa ramana suporter, nu sa faca pe specialistul! Sa fie critic si analitic cu activitatea proprie, nu sa agite suporterii!
Mutu nu are inca stofa de antrenor,cineva a spus corect ca Rapid joaca partitura Iosif de fapt partitura SAPUNARU ,restul este filozofie de 2 lei,nu a facut nimic nici la tineret si la Craiova a fost MITITEL.
MUTU PLEACA,NU ARE INCA STOFA DE ANTRENOR,CUIUL LUI PEPELEA E SAPUNUL CARE II UNGE FUNIA DE SPANZURATOARE.......
Mnda,o asa mare "suma de prostii" nu mi-a fost dat sa vad nici macar in gsp ! "Filosofie" de doi bani : "Mutu va pleca...dar nu acum"...e la fel de adinc scris ca si "Mutu va muri,dar nu acum"....sigur,peste niste ani ! Si atunci de ce ocupi spatiul si...timpul nostru cu penibiltati ?
Șo pe el, că mâncă pui! Hai, încă un pic și-ajunge miel. Așa da, box-to-box până la botox!
Antrenorul Mutu, este, fără dubii, cel mai valoros tehnician al ultimei generații. În mod clar, peste Radoi, Dica,Pintilii,Argeș Vintila,etc. Aducerea lui Mutu la Rapid a fost cel mai inteligent gest făcut de șefii Rapidului. Rezultatele mai slabe din ultimele săptămâni sunt generate de precaritatea lotului, de uzura campionatului la unii jucători folosiți intensiv. Schimbarea lui Mutu va fi o eroare care va însemna întoarcerea Rapidului la mediocritatea emblematică. PS. Nu sunt piteștean, nici dinamovist, nu sunt fan Mutu. Îmi arat regretul că un caz izolat al unui antrenor excelent intra în malaxorul propagandei denigratoare.
Voi nu intelegeti ca toate articolele sunt *** si de a dezbina echipele contracanditate??? ***. *** !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Când un antrenor este demis apăreți pe micul ecran arătând că niște bocitoare lângă groapă, cereți continuitate, da-ți cu pumnul în masă că,conducătorii nu au răbdare dar tu și alți așa ziși jurnaliști aruncați cu articole și extrageți doar ce vi se dictează pentru că sa faceți cancan,haos și panaramă. Altfel presa din România egală cu zero.
Ce caracter poate sa aibe un om vadit antirapidist si care se baga in seama scriind despre Rapid ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.