OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă primește întăriri » Revine la Rapid după 5 luni de coșmar: „O să joace 100%”
1
Mircea Lucescu începe pregătirea meciului cu Turcia! Ce va face selecționerul României săptămâna viitoare
1
Mihai Stoica, vești înaintea plecării în cantonament: „S-a antrenat 5 zile cu noi, am zis să vină să-și vadă colegii”
0
Mihai Stoica, la capătul răbdării cu jucătorul de la FCSB: „E pe cont propriu, să fie sănătos! S-a anturat cu cine nu trebuia”
1
Știri din fotbal internațional
Joan Garcia, îngerul păzitor al Barcelonei la primul succes din 2026 » Cum arată situația la vârf în La Liga
0
Scandal și repriză fără sfârșit în Atalanta - Roma, după o decizie incredibilă: „CIRC!”
0
A fost ultimul meci înainte să semneze cu Chelsea? Remiză pe terenul lui Nice
0
Juventus și-a complicat situația cu o nouă greșeală și diferența până la lider crește
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
O cameră video cu inteligență artificială a înregistrat peste 1.000 de ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro și soția lui au ajuns în New York: vor fi deținuți în ...
Libertatea
Trollache, te faci că nu înțelegi ce vrea să zică CTP. Sau chiar nu înțelegi, ceea ce te pune în ***. Nu e vorba de numărat banii Dariei, ci de apreciat, de salutat și de respectat atitudinea ei față de un regim criminal, terorist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toată stima, domnule CTP! În altă ordine de idei: nimic nu e mai ridicol decât să sari ca ars întru apărarea unei țări agresoare condusă de un dictator criminal!
Dar pe Putin cine l-a inventat?Și cum se face ca cei care profita de pe urma acestei ciudate„operațiuni speciale”-prin comenzi uriașe catre producatorii de armament și prin majorarea aberanta a prețurilor-sunt tocmai„campionii democrației”și ai „drepturilor omului”?!Nu ți se pare deloc ciudat ca intr-un razboi (in care se reclama atâtea atrocitați),agresorul deblocheaza porturile victimei- permițandu-i sa -și exporte cerealele-ca sa aiba cu ce-și plati rachetele și mercenarii?!Și continua sa aprovizioneze cu gaze și petrol Occidentul care livreaza arme inamicului?!
Atat timp cat rusia va fi lasata sa se SOVIETIZEZE, NU VA FI NICIODATA PACE in Europa ! SATANELE kgb-iste vor ucide MILIOANE DE OAMENI, daca SUA si UE vor continua sa mimeze apararea democratiei sau a drepturilor omului !!!
Daria Kasatkina a castigat, pe merit, 8,5 milioane USD numai din tenis. De ce zice ca nu poate sa faca nimic ? Poate oferi o parte din banii castigati unor ONG - uri care ajuta Ucraina si pe refugiati. Dar este mai usor sa fi ipocrita fara sa scoti nici un ban din buzunar !
Ce face CTP este tot razboi, dar in cuvinte.
CTP are o amnezie. partiala. A uitat sa scrie cate porcarii au facut si americanii.
Si americanii au aceeasi Propaganda,numai ca ei lucreaza mult pe ascuns. Cati sportivi americani au fost gasiti dopati?? Mii,celebri Marion Jones,Tory Edwards,Michael Phelps,Biciclistii Landys si Armstrong,si multi,multi altii care au incercat sa fie primii,pentru ca asta este Lozinca: America ist the first Nation, si The President este cel mai puternic om de pe pamant! Asa ca terminati cu ipocriziile,ca toti fac la fel,numai ca unii imprastie,,Democratia",si altii ,,Tirania" La meme Marie,autremont coaffe!!
Cu tot respectul... așa e în război? Nu-ți lași adversarul să participe și-ai rezolvat problema? Înfruntă-l, arată-i că ești mai bun în luptă dreaptă. Altfel te umpli de ridicol, așa cum au făcut organizatorii de la Wimbledon unde o rusoaică "undercover" le-a câștigat trofeul. Asta e percepția generală, oricâtă capacitate de a ne minți ar putea să existe în noi.
ma refeream de la premierea de la AO, unde a pierdut...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.