OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 a play-out-ului Superligii » Echipele de start
0
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
7
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
3
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei » Echipele de start
0
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Toti fura, va mai amintiti in 1996 cand i-au dat ditai nota schioapei aia de Kerri Strug ca sa ne ia aurul? A fost hotie pe fata toata competitia.
Tonia Harding, zici ca ai vazut si tu filmul??? Pai tu compari cazuri izolate cu un sistem-aparat de stat?? "Iashte egalitate?...Iashte!!!" :-D)))) ce minte ingusta esti..
Esti prea tanar ca sa intelegi ce spune CTP! In toata istoria lor, dar mai ales in comunism, in nici o disciplina sportiva rusii nu au dus o "lupta cinstita"!! Substante interzise, droguri, cumparari de arbitrii sau organizatori, presiuni de tot felul pe oficiali si alte mismasuri, unele evidente, altele descoperite in timp, astea au fost armele rusilor!! Ex, cu Nadia in 1980 cand am asteptat aproape o ora afisarea notei este elocvent!
Sa intelegem ca in 2021, cand Daniil Medvedev a castigat US Open, acesta se afla intro “ operatiune speciala” impusa de guvernul rus ?? Baiatul ala nu stia cum sa ajunga mai repede nr.1 in clasamentul Atp si sa-si mareasca conturile bancare cu cateva milioane !! Oare cate bazaconii mai inventeaza omul asta ?? Nu degeaba l-au “plimbat” aia de la televiziune !!
Comentariile mult mai pertinente decât rușinea asta de editorial, bravo domnilor forumiști!
Băi nene, nu mai polua le MBA romana cu aberațiile tale! Ești tot numai ură, *** *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect etern CTP, unul dintre cei mai mari romani in viata.
Foarte frumos il caracterizeaza pe Trefilov ...bruta batrana...cenzorii gsp nu se sezizeaza din oficiu ...ei cenzureaza fara motiv doar pe cei care au alte pareri ...nu i intereseaza adevarul vor sa fie mai presus de lege ...
Sportul este si trebuie sa fie sport. Ctp-ul asta, nu i diferit de trefilov. Spune acelasi lucru, doar in sens invers.
Mda!Intuiesc ca sunt admise numai comentarii„pro”!De la aplaudacii de tip noi!Dar noi aștia-care nu suntem nici reziști,nici„pro”-noi aștialalți,suntem obligați și noi sa o aplaudam pe una care„a ales libertatea”-deși nimeni nu o ținea cu forța-și care poate pentru a-și justifica alienarea-(fața de parinții ei și fața de bunicile sale)-a dat-o pe politica!Aia „la moda”?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.