Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Fabulos ce a reușit Lionel Messi chiar sub ochii lui Istvan Kovacs
0
Chin cu Panama, dar Thomas Tuchel e sigur: „ Cu atât vom fi mai mari”
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în săptămâna 28 iunie - 5 iulie
0
Știm cum arată tabloul complet al 16-imilor de finală de la Campionatul Mondial » Am putea avea două „șocuri” în optimi
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Foarte buna analiza.
E bun la 100m? Perfect! Sa mearga la atletism. O sa-mi spui si ca Mitrita e bun la jucat ascunsa in tufele de urzici. A facut ceva Hahaila in meciul de ieri? Dar in ultimul jucat la Nationala? O sa-mi spui iar de ce a facut acum un an? Nu ma intereseaza. Vorbim de un baiat care de 6 luni NU JOACA deloc, iar nenea ala de la partid pus selectioner tine teorii despre jucatori titulari la echipele de club si in forma.
Ah... vad ca amicii lui Ovidiu e considerat vulgar si jignitor :)))
Zău, așa ai citit tu prin presă? Dar ce timp scoate pe 100m nu ai aflat? Păcat, fiindcă îti făceai o idee de ce a ajuns în echipa Atalantei... Că nu a fost jucat prea mult, ai putea găsi o justificare în valoarea lotului de 25 fotbaliști al bergamascilor: 384,9 (!) milioane Euro, și în faptul că Mihăilă era printre cei mai tineri doi fotbaliști din lot. Poate îți mai revizuiești statisticile și ideile...
Totul e din cauza PCR = Pile+Cunostinte+Relatii. De-aia sunt Burleanu si Stoichita la conducerea FRF, de-aia e Edi selectioner, de-aia echipele de tineret sunt intesate cu tot felul de beizadele, de-aia academia lui Hagi nu produce nici un jucator decent, etc. In ritmul asta vom ajunge si la fotbal ca la hochei, sa avem 9 jucatori de la Sepsi si 2 de prin restul tarii. Aaa, sa nu uit, PCR functioneaza si in presa. Nu putem scrie de rau de Burleanu, ca ne stricam cu presedintele FRF. Nu putem scrie de rau despre Farul, Hagi, sau FCSB, sau Ianis Hagi, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu avem conducători,nu avem federație,nu avem antrenor și chiar și jucătorii par plictisiți. Am ajuns sa îl regretam pe ra2. Fotbalistic suntem sub Luxemburg ,pe la nivelul Armeniei ,Lituaniei,urna a 4 a valorica. Calificările reprezinta o utopie acum
De ce te superi? Păi mi-a zis "unul din zona ta", că așa voi rămâne eu, mândru că sunt roman (așa a scris, poate are alte diacritice la tastatură decât "â", nu o fi putut să scrie "român") ... Ei bine, i-am întors complimentul, cred că mergând pe filiera turanică, vechimea ungurilor - inclusiv "atestarea lingvistică"- poate depăși în jos "bariera" limită a anilor 900 ai venirii lor în Europa. Ia poftim, Atila, huni, turci etc. Nu am zis eu, Viktor a zis!!
Nu se pot obtine rezultate in competitiile internationale in conditiile in care avem un campionat national de fotbal in care fcsb cu seful lor , mult laudat si publicat de acest ziar , are un clan organizat ce cuprinde sefii unor echipe de liga I , Nasi/Fini/Veri/cumnati , ce-si impart victoriile in functie de interesele lor proprii meschine !!!!
Domnilor, spuneam că jurnaliștii sunt pe măsură fotbalului, că promovați nulități precum Prodanca, Balecali, MM-ul, Rejili Gecuta, Mitică Corleone, unde este limbaj vulgar? Jignitor poate fi dară adevărul doare?
Udrea nu tu ne arătai cum în România a câștigat Ungaria cupa României? Tu patriotul comunist convins, ai văzut Ungaria cu Anglia sau din patriotism te uiți doar la Românica? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.