Alte știri din fotbal
A fost inexistent în delul cu Hermannstadt » Jucătorul Rapidului, cifre de coșmar contra sibienilor
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Deschidere rapidă de scor la Clinceni
0
Elias Charalambous a anunțat când va debuta Joao Paulo
0
Știri din fotbal internațional
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
S-au orientat rapid și vor să dea lovitura: Mohamed Salah!
0
Mama lui Mbappe câștigă mai mult decât 8 jucători ai lui Real Madrid » Ce salariu îi plătește golgheterul francez!
0
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Eu la fel mă mir cum de a reușit fcsb performanța de a domina a doua repriză fără să marcheze?!? Despre asta nu vorbiți, e tabu? Trebuia să scoată Mutu portarul ca să egaleze echipa primadonelor?!?
Respect!
Nu merita, Cataline, e un neispravit, fara mama, fara tata. e de ajuns să-i citești câteva din comentariile pline de ura ca sa te lămurești.
Dacă juca in fotbalul de astazi , Lăcătuș era eliminat meci de meci????????????Și dacă nu juca ,România nu mai bătea Spania cu 3-1 in 1987(apropo autorul articolului sa vadă sau revadă pe YouTube rezumatul a celui meci) cu 3-0 la pauza????????????,meci fabulos.In meciul acela , când ajungea mingea la Hagi(22 ani),cinci spanioli erau in jurul lui instantaneu.Asta așa ca sa va fac curioși (eu am fost pe stadion)????
Drăguțule, fcsbeaua nu va merge în Europa, nu-ți face calcule inutil. V-a dat Rapid temă pt o lună!
Stati linistit ca elFrustratul ala e Doar un hater KFRisto-ddBisto-talpanian! ;-))
Totusi cum explicati ca nimeni nu a vorbit despre intrarea lui Dawa in care a primit doar galben in situatia in care a fost la fel ca intrarea la Coman? Despre asta e vorba, se manipuleaza si castiga cine urla mai tare.
O parte din gesepistii tai știau de scânteile ce o sa fie pe Giulești !!! Ba și puneau presiune pe Rapid !!! Citește articolul lui Ioanitiaia pe blog și dinaintea meciului !!!L am atenționat de la articolul scris că asta o sa se întâmple !!!Daca Onea se laudă cu ce a făcut nici presarii nu s au ascuns !!!
Avem un campionat viciat de Burleanu si gasca PSD de la CFR. In ritmul actual nu vom mai avea Liga profesionista. Cooperativa conduce fotbalul românesc spre distrugere. Spre deosebire de aia vechi ăștia de acum sunt si limitați. Băiatul pus de Dancu chiar va face din fotbalul românesc minifotbal
Da partial aveti dreptate dar acum ati fost foarte virulenti amintind de Cooperativa de Corrado Cattani de Caracatita eu cred ca tootusi e prea exagerata reactia .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.