OPINII » ANALIZĂ FINANCIARĂ
Alte știri din fotbal
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu jucători și arbitru din Superligă
0
Cum au fost păcăliți suporterii români la meciul cu Turcia » Gafa organizatorilor de care bișnițarii au profitat imediat
2
Ioan Ovidiu Sabău a identificat înlocuitorul ideal pentru Mircea Lucescu: „Suficientă experiență și valoare”
6
Știri din fotbal internațional
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a prezentat trei scenarii privind PSD și guvernarea: ...
Libertatea
De acord că se dau bani mulți, dar fotbalul e un fenomen social, o mică relaxare în lumea în viteză de astăzi. Doamnă și domni editorialiști, când vă puneți pe scris,nu mai facem față cu cititul,și când luați pauză ,ne uităm cu lupa după un articol nou.Oricum mulțumim pentru ce scrieți. Cel mai echilibrat, documentat și jurnalist adevărat, domnul Ovidiu Ioanițoaoa.
Deci ti se aplica proverbul romanesc care spune prostul pana nu e si fudul parca nu e prost destul.
Credeai gresit! Intai inveti lectia si sa scrii, iar apoi comentezi in public.
Oare până când mai tolerăm hoția?
E clar m-am lamurit esti mandru ca esti pe dinafara. Tine-o tot asa.
Eu credeam ca noi aici comentam nu dam lectii celorlalti.
Dom’ elev, daca nu vii la scoala sa te invat sa scrii corect, nu te mai las sa publici comentarii.
Bine bine dar bazdaganiile pe care le indrugi crezi ca te califica sa pleci la drum cu enormitatea "pt ca nu intelegiti dimensiunea anomaliei descrise in articol, va explic eu"?
Nu lectia e problema, ci elevul, dom ‘ elev.
Dom' profesor ai ratat lectia. Mai incearca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.