OPINII » EDITORIAL IOANA MIHALCEA
Alte știri din fotbal
Andrei Coubiș, interviu pentru GSP.ro, între bucurie și dezamăgire la U Cluj: „Trebuia să-i batem pe toți!” » Ce l-a impresionat la oraș: „În Italia nu e așa”
0
Denis Alibec, mesaj la o zi după ce Farul Constanța s-a salvat de la retrogradare
0
Se pregătește o schimbare de antrenor în Superligă!
0
Revenire de senzație în Superligă! Marius Ștefănescu a fost prezentat și va lupta pentru titlu
1
Știri din fotbal internațional
Emoții mari pentru Deschamps! » Titularul Franței s-a lovit în finala Ligii Campionilor și așteaptă diagnosticul
0
PSG, primul transfer pentru sezonul viitor » Internaționalul francez vine din Premier
0
Jose Mourinho i-a dat mesaj președintelui Perez: „Asta vreau!”
0
Pierre Sage, antrenorul senzației Lens, negociază cu formația din Premier League
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
18
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
ANM a prelungit avertizarea meteo de ploi torențiale, grindină și vijelii. ...
Libertatea
Secretele MAE de după 1989. Istoricul Cosmin Popa: „Ion Iliescu a guvernat ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Reciclarea în România lui Ceaușescu. Cei trei „R” ai propagandei ...
Libertatea
"Aici se incheie selectia de eculubratii ale fostului fotbalist.Nu stiu contextul in care au fost facute,poate avusesese o seara mai agitata". Treaz sau beat sau mahmur, Pancu a fost ca fotbalist cu mult peste ce avem astazi.Pancu nu este un misogin,nu trebuie sa ai scoala sa vezi asta.Esti sigura domnisoara ca nu cauti articole de senzatii? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Altii au impartit suporterilor pumni prin tribune gen mimi stoica si apar zilnic la tv
A ramas fara creier nu? Pacat
Pancu asta are si fata de ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ioana, sunt ieșean și îl cunosc pe Pancu. Sunt absolut convins că atunci habar n-avea ce se întâmplă acolo,în Cecenia.Nu știa decât de bășică și mărgică. Încerci un interviu să vedem cu gândește ACUM Daniel?.Nu, pentru că e riscant. Și nici nea Ovidiu n-ar fi prea încântat.
Sunt de acord ca Pancu nu ar mai trebui chemat pe nicaieri dupa interviul asta... insa la noi nu exista asa ceva, oamenii au memorie scurta, standarde foarte joase si atunci nu sunt taxate emisiunile care l-ar chema in continuare. As spune ca declaratiile lui sunt pur si simplu scandaloase.
Bineinteles ca are dreptul asa cum si noi restul oamenilor civilizati avem dreptul sa nu i le ascultam si televiziunile sa nu-l cheme. Deci sa-si spuna de-acum parerile pe facebook...
eu am mai zis, pancu nu are ce cauta la tv , sau sa antreneze . cu asemenea ideologii , credinte nu are cum sa exceleze fotbalul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Faptul ca sunt atat de multi care il sustin pe pancu spune tot. Suntem cum am fost mereu,secole la rand. Un popor de lasi foarte usor de manipulat. Si cei ca pancu sunt multi,din pacate. Mentalitate de om mic. Nu sunt neparat feminist dar sa spui "nu neaparat"in acel context arata cat de "mic" esti. Oare de ce nu au stat femeile cu el? Ptr ca era "bun" asa.i?? Alcoolul intuneca creierul. Pe viata!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.