Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Respect Kosovo sper ca Romania sa ii recunoasca in viitorul apropiat.
Ce se poate spune despre o echipa care a avut in portar cel mai bun jucator ?
Vina pentru ce? E fotbal! Rezultatul e doar in teren. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce nu îți pui întrebarea ca de ce doar cu noi au kosovari astfel de probleme? Cine pe cine provoacă și jignește? Aveți o mare contribuție la cea ce se întâmplă în cârdășie cu FRF.Sa-i spălați pe creieru pe cine puteți dar nu mai agitați și dezinformați,asumati-va vina
Am stat ore întregi pe Twitter noaptea trecută și am citit opinii despre meci de la jurnaliști români și străini. Păreri diferite, dar 99.9% sunt convinși că UEFA va decide în favoarea noastră (3-0) iar echipa națională din Kosovo va fi pedepsită.
EXECRABIL, EXECRABIL, de 3 ori EXECRABIL! Dacă fraierii de kosovari ar mai fi răbdat 2 minute, acum i-am fi ridicat în slăvi (și asta pe bune)! Au o groază de individualități, de un loc 35-40 mondial, dar ca echipă, își merita locul în clasamentul mondial. Sunt extrem de egoiști și țăndăroși. Nu vor realiza nimic niciodată!
Nu mai e nimic de discutat si negociat! 3-0 pt. ROMANIA!
Noroc cu acest scandal artificial, că altfel presa avea de analizat jocul execrabil al naționalei mult lăudate. Ne-au înghesuit kosovarii la noi acasă, de zici că-l aven selecționer pe Dan Petrescu. Bine că au decis să se care mai repede. Bogdaproste pt cele 3 puncte pe care nu am fi fost în stare să le câștigăm pe teren.
Cum au intrat kosovarii in tara daca România nu recunoaște statul Kosovo? Cu pasaport fals? Ce are cum au jucat meciul ai nostrii cand si aia trageau cu stangul in dreptul luau la tinta tot mai putin plasa portii..nici macar gol turcesc nu au avut..kosovarii amendati si exclusi pe viata din fifa sau uefa cum i o ma zice..
Ce senatorita?? Prea multi sunt iesiti din forma... asta e problema. De Dragus se discuta de luni de zile deja, e un jucator cu un gol tot sezonul. Dar in aceeasi situatie este Mihaila, care a ajuns de multe ori rezerva la Parma si nu are reusite la club. Man care era de departe cel mai in forma acum 2 luni nu mai e nici el la nivelul ala... fiind cel mai bun de la Parma, antrenorul l-a tot plimbat pe toate posturile, aripa stanga, varf impins, varf retras, numai pe postul lui de aripa dreapta nu prea l-a mai tinut si a reusit sa-l scoata din forma... Nici Razvan Marin nu mai este titular la club. Si cand toata linia de atac si mijloc e cu probleme... nu are cum sa nu se vada. Iar rezervele lor, Hagi, Mitrita, nici ei nu erau cu meciuri in picioare...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.