Comentarii (22)
Dodel
Dodel  •  24 Iunie 2026, 23:18
Postat de Rw645 pe 24 Iunie 2026, 23:14

Curajosule ! Războinicul! Păcat ca in fața lui Gigi esti ghiocel cu pantalonii in vine. Țara care ne a luat Bucovina o iubiti iar cea care ne a dat Transilvania o urăști

Cine ti a dat Transilvania sau Bucovina ce ?? Ale cui sunt aceste teritorii de cine sunt locuite ??

Rw645
Rw645  •  24 Iunie 2026, 23:14

Curajosule ! Războinicul! Păcat ca in fața lui Gigi esti ghiocel cu pantalonii in vine. Țara care ne a luat Bucovina o iubiti iar cea care ne a dat Transilvania o urăști

moise
moise  •  24 Iunie 2026, 23:13

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Mefistosag
Mefistosag  •  24 Iunie 2026, 23:08

I-a zis Băse: Piti, bagă ce ți-am zis, măi demnule. Marele demn, hă, hă.

Mihai15
Mihai15  •  24 Iunie 2026, 23:02

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ionutmilea
ionutmilea  •  24 Iunie 2026, 23:02
Postat de ovidiu55 pe 24 Iunie 2026, 22:44

Mihai, o minima documentare inainte sa te faci de ras ca la competitiile pe care le comentezi. Boc nu are nici o legatura cu stadionul, acesta este al Consiliului Judetean, nu al Primariei. Nu Boc a dat tema de proiectare a stadionului, nu el a cerut pista de atletism, care a dealtfel a existat dintotdeauna la acest stadion, construit chiar in urma performantei unui atlet, Somogyi István, la JO din 1908. El nu are cum sa ostracizeze CFR, nici daca ar dori. Dar clar nu doreste asta, dovada stand pozele facute la meciurile CFR din Gruia, langa Pászkány, purtand fericit camasi visinii si fularul feroviarilor. Doar Árpi era cel mai mare sponsor al PD si al campaniei lui Basescu, asa cum se putea citi chiar si in Monitorul Oficial. Ca doar tot PD a facut posibil contractul de asociere in participatiune cu Regionala CFR, care dupa ce ca e pe bani de nimic, devalizand statul, nici nu se incaseaza, fiind nevoie de actiuni in instanta pentru a obliga proprietarii echipei de fotbal sa-si respecte obligatiile contractuale. Cat a depins de el, cateva titluri ale CFR au fost facilitate de U. El acum e suporter U de nevoie, a vazut ca aici oamenii sunt langa echipa indiferent de rezultate si liga, or la CFR audienta scazand, nu mai are parte de baile de multime din Champions League. Cat despre treaba cu sportivii rusi, sa vedem si cat de atent a citit acel contract si cum se va termina pana la urma. Numai bine!

Respect, Ovidiu! Am vrut să corectez și eu câteva dintre interpretările bazate pe lipsă de informații, dar ai surprins mai bine. Mai menționez doar exprimarea: „toate marile stadioane care se construiesc în era modernă nu au pistă de atletism”, care poate fi ușor corectată în „niciunul dintre marile stadioane...nu are pistă” sau „toate marile stadioane...sunt fără pistă”. Hai noroc!

81mada
81mada  •  24 Iunie 2026, 23:01

Pai sa vedem toti agresorii de pe planeta asta cum agreseaza nestingheriti… Inclusiv pe noi ne agreseaza unii si nu ne atacam asa tare…

moise
moise  •  24 Iunie 2026, 22:59
Postat de Dodel pe 24 Iunie 2026, 22:53

Dar cand castigi alegerile cu 0 lei din ce lume faci parte ???

Din lumea lui Dorel. Sau Dodel, cum vrei tu....

moise
moise  •  24 Iunie 2026, 22:59

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Gspist_de_mic
Gspist_de_mic  •  24 Iunie 2026, 22:58

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează