Alte știri din fotbal
FCSB, umilită de Union St. Gilloise! Cu Darius Olaru titular, belgienii s-au distrat pe teren
23
Imagini tari: fanii celor de la FCSB au dat năvală la amicalul din Belgia » „București, Steaua București!” + Moment special pentru Darius Olaru
1
Cum a reacționat Ioan Varga când a auzit că FCSB, Rapid și Monza l-au pus pe lista de achiziții pe Meriton Korenica: „Acesta e prețul!”
3
Darius Olaru, revedere cu foștii coechipieri de la FCSB » Ce s-a întâmplat în Belgia
0
Știri din fotbal internațional
Fan englez, dispărut în drum spre Campionatul Mondial, găsit după 10 zile într-un bar din Barcelona: „Am rămas să mă bucur de meci”
0
După Mondialul istoric, naționala din Capul Verde a fost primită în sărbătoare pe aeroport
0
Leii din Atlas nu aleargă după pradă, o așteaptă » De ce Marocul începe să sperie Mondialul
0
Mexicanii, obligați să returneze ceasuri de lux de 1 milion de dolari!
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
0
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Mondialul de fotbal a strivit audiențele televiziunilor de sport. Prima ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Este. Dacă bătea, acest articol nu exista si ratează ca niște babuin ca e o competiție bună in care sa fie rulați tinerii
nu e chiar umilință, ca este in ton cu toate rezultatele de anul ăsta. ca sa fie umilință, trebuie sa fie 6-0, așa a fost doar o altă înfrângere.
si totusi, o greseala a arbitrilor acum cand avem VAR este mai dureroasa decat 100 de greseli din trecut !!
Este acelasi cliseu plictisitor...oameni care n-au jucat fotbal se ocupa de fotbal..!!!..si asta iese, meciuri cat mai multe ca sa ca sa fie vandute la televiziuni. Dar nu inteleg cine se mai uita la ceva atat de plictisitor si lipsit de substanta, care mai si distruge jucatorii jucand mult prea multe meciuri. Televiziunile sint cele mai fraiere ca platesc pe o competitie atat de slaba si diluata. Dar la ce sa te astepti de la personaje gen Giani Infantino , Burleanu...etc..!!!..au fost fotbalisti pe undeva..?!!!
Mai usor cu glumele cu Dumbravita ca au derby etern cu CSA de cativa ani. Palmaresu ala nu se scrie singur
Un articol foarte bun si subscriu in totalitate... Din nefericire factorii decizionali nu citesc ceea ce scriu sau spun sau simt spectatorii/telespectatorii. Pe acestia ii intereseaza doar banu` si faima proprie. Fotbalul este doar mijlocul prin care ei obtin pe cele doua. Altceva nu conteaza pentru ei. Pana cand politica nu iese din fotbal, nu o sa avem fotbal spectaculos, curat si inspirational.
Au inventat aceste grupe hilare care doar umplu grila tv si in schimb au scos semifinalele tur retur, o faza a competitiei care chiar merita tur retur, totul din ciclu sa stricam o competitie ce mergea rezonabil, ma rog, atat cat mai merg cupele nationale in ziua de azi. Voi va puteti inchipui ca FRF a platit o forma de consultanta olandeza ca sa inventeze formatu asta? Te doare mintea ))
Supărare mare după umilință fcsbeilor
Din totdeanua CUPA a insemnat meciuri eliminatorii (fie tur-retur fie un singur meci pe teren neutru) iar CAMPIONAT a imsemnat fieacare cu fiecare. Nici noul format al cupelor europene nu mi se pare corect cu aceste grupe MARI in care nu se joaca nici fiecare cu fiecare nici meciuri eliminatorii. Ori o CUPA repet inseamna meciuri eliminatorii.
Bravo! O compeţite de tot... Sistemul acesta dezavantajează echipele mici, care băteau ,,granzii'', pe teren propriu, cu tribunele pline. Acum, trebuie să joace minim trei meciuri, în deplasare... Domnule Burleanu, tot aşa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.