OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Teoretic aveti dreptate, d-le Ioanitoaia, dar uitati-va la partea practica . Asadar CFR a jucat cele mai multe meciuri in sezonul incheiat, mult peste celalalte echipe , si asta datorita parcursului european . Apoi startul in noua editie a Ligii Campionilor este aproape , dupa cum bine stiti si dvs . Deci nu este in folosul Cfr-ului dar si a fotbalului romanesc, ca jucatorii ultra-folositi sa beneficieze de o saptamana in plus de concediu ? Eu cred ca da !
Socoteala / *** e simplă. Fiind (încă) sub euforia câștigării titlului, pentru a nu-i da satisfacție ocnașului fariseu, CFR a ales să joace la Buzău în această formulă. Fără cei mai importanți jucători și fără cel care ar fi fost, fără îndoială, înjurat de fcsb-iștii ofticoși / cu splina pocnindă! Sau, mai pe scurt, dacă CFR pierdea (cum s-a și întâmplat), scuza era că au jucat mulți jucători de la echipa a doua. Dacă băteau (puțin probabil), toată lumea l-ar fi arătat (și mai mult) cu degetul pe Becali. Cum, care deget?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Ioanitoaia, in ceea ce privește prezenta lui Dan Petrescu nu comentez că poate omul chiar a fost răcit. Dar sa zici că CFR trebuia să joace cu titularii in condițiile in care eu nu știu că dumneavoastră să fi zici nici mîc când FCSB a băgat rezervele tot așa, în ultimă etapă, in deja celebrul meci cu Viitorul in care Hagi s-a salvat de retrogradare, arata a judecați cu dubla măsură, ca sa nu-i spun ipocrizie.
Lasati ca respect pentru intrecere va da Gigi in fiecare zi, dar pe el si pe FCSB nu aveti curajul sa i balacariti !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.