Alte știri din fotbal
Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini” » Echipa pregătită de Nuno Campos
0
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
1
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Știri din fotbal internațional
Congolezul care a jucat aproape toată cariera în Anglia a analizat echipa lui Tuchel: „Are puncte slabe. Asta vom exploata”
0
Chelsea anunță cea mai scumpă achiziție a verii » Londonezii investesc 60 de milioane în ținta lui Chivu
0
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
5
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
...Am pierdut locul intai ...ti o spun in calitate de specialist care a vazut multe ierni ...cei care cred altceva de ce nu cred ca ne poate bate si San Marino pe considerentul nimik nu e pierdut inca avem sanse ...avem aceleasi sanse la locul intai cum are si San Marino sanse sa ne bata tur retur ...
Bună, acum zic altceva decât în postarea anterioară pe care serverul dumneavoastră nu a publicat-o din lipsă de spațiu de memorie, bănuiesc. Așadar, golul lor a fost dat dintr-o acțiune inițiată din zona lui Drăgușin, i s-a simțit lipsa. Apărare modestă, o echipă mare ne dădea mult mai multe goluri. În opinia mea, mijlocul terenului nu ne-a aparținut mai deloc, iar atacanții au fost realmente ghinioniști.
Foarte exact!
Titlul articolul este în antiteză cu afirmațiile pesimiste marca Kirkegaard până la corporatismul lui Coelho radiind de o liniștitoare pastișe pastorală . Tot așa d-le Ioanitoaia, sunt sigur că nu se va supăra nimeni!
Sindromul Caps Lock est din ce in ce mai raspandit in zilele noastre. El se manifesta cu precadere in perioade de stress intens (meciurile nationalei, lasata secului, discutiile familiale politice sau de mostenire, etc) si se acompaniaza si cu deficiente de articol (ne)hotarat, in special in a aprecia numarul de "i" necesar.
Nu pot decat sa te felicit si sa te laud pentru idee! Sunt intrutotul de acord!
@Talpa..., domnule, nu e prima data cand postez o "tirada". Nu am fost si nu sunt un admirator al lui Lucescu. Ceea ce am zis e adevarat, opinia mea e bazata pe fapte usor verificabile. Iar jocul nationalei, lipsit de idei, nu e o surpriza, nu crezi? Am scapat cu fata curata cu Lituania (cu mare noroc), Si Cipru ne-a dominat iar Kosovarii aproape ca ne bateau la Bucuresti daca continuau meciul. Echipa a aratat ca un boxer in corzi. Si asta intr'o grupa valorica inferioara, pe care am castigat'o , dar nu defiland. Lucescu e complet depasit, fricos, fara idei, un antrenor care nu'si asuma riscuri. O tine cu acea "continuitate" a jucatorilor iesiti din forma, cand are alternative. Dar o tine cu "grupul".
Articol realist. Nici eu nu as fi remarcat vreunul dintre jucatorii lui Lucescu, toti neinspirati
Aferim, domnule Salient, iată că, după o lungă așteptare, a venit și ziua primei înfrângeri a naționalei lui Lucescu, dându-ți ocazia să-ți postezi tirada în toată splendoarea ei.
E clar ca Lucescu e incompetent si ar face tuturor un mare bine sa demisioneze. Dar tine de scaun si asteapta sa fie demis dupa ce va compromite inca o calificare, asa cum s'a intamplat la nationala Turciei acum niste ani. El a fost bun antrenor in Ucraina ande a avut un patron benevoitor cu buzunare adanci. A luat multe trofee locale dar o singura cupa UEFA cu toti brazilienii, Srna, etc. Trofeele lui sunt multa cantitate si putina calitate, iar. presa l'a umflat peste masura. Oricum Imre Jenei si Kovacs au intre ei 3 cupe ale campionilor europeni care inseamna mult mai mult decat toate cupele castigate in Ucraina, plus ce a castigat in Turcia si in Romania. Si sa nu uitam de cate ori a fost demis in Italia, Turcia, Romania din cauza slabei performante. Puteti sa'l intrebati si pe vatman :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.