OPINII » EDITORIAL
Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Corect, corect. Urasc acest sistem, poti iesi pe locul 3 dar nu ai jucat cu cele de pe locurile 1 si 2. O aberatie ! Mi-e groaza si de ce va iesi si in UCL ! Lumea a luat-o razna in toate domeniile.
Regula se pastreaza. Nu este scandal sau ceva despre FCSB indiferent ce nu sunt nici postari. Noua ne pasa de fotbal de numai putem. Si ne legam zilnic de Istvan Kovacs ca nu cumva sa isi reaminteasca cineva de…Sebastian Coltescu.
raspunsul este clar: meciurile sa se joace pe teren neutru la jumatatea distantei :))), dar asa ceva nu se prea poate in toate cazurile. de ceva vreme ne plangem ca cluburile bogate din vest nu ne vor in ucl si vor sa pastreze banii numa' pentru ei, asa ca hai s-o facem si noi. avem 4-5 cluburi mai rasarite financiar, hai sa le ajutam pe ele si sa le ingropam pe celelalte. daca sunt asa bogate si valoroase, sa isi asume acest lucru si sa nu se mai planga intr-una ca nu ii ajuta frf, gazonul sau astrele.
Alexandre, citește atent și vei descoperi că acest articol este favorabil Farului, dar și FCSB ului
Daaaa, în special, de Sticla Arieșul Turda. După meciul cu Steaua, din 1979, am sacrificat o navetă de bere „Gambrinus”!
„Ioanițoaia, săgeți către FRF” ... Pentru câteva clipe, parcă l-am și văzut pe nea Ovi îmbrăcat în Cupidon cum îi săgetează pe cei din FRF, făcând-i pe aceștia să se îndrăgostească (lulea) de fotbal! Măcar, de cel românesc, din prima ligă.
Lucian vezi ca Baciul are dreptate. Fotbalul serios isi protejeaza valorile nu le scoate la mezat. Dar nu ai ce sa ii ceri lui Burleanu si oamenilor lui pentru ca nu au invatat nimic in acesti opt ani de mandate.
Adică e clar,câștigătoarea cupei va fi eliminată în preliminariile EL și nu din CL. E un "câștig".
In Italia e invers, de cativa ani, echipele mai bine clasate, joaca acasa! Rezultatul? Au avut numai finale interesante si au crescut audienta!
Ca sa vezi gafa pe Dl Ioanitoaia, nu a luat atitudine cand s-a burzuluit Dl Gigi Becali. Cu o mica mare diferenta. Ca Farul este campioana Romaniei iar FCSB nu. Aceasta doar dorea sa fie si nu i-a iesit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.