Alte știri din fotbal
A numit pozițiile deficitare ale Craiovei, după ce Coelho a cerut întăriri: „Dar să intre direct!”
0
Pleacă Alexandru Musi? » Răspunsul lui Nuno Campos
0
„Rapidul este pe mâini bune!” » Giuleștenii și-au lansat propriul vin spumant și sunt gata să petreacă: „Să facem istorie”
1
Rică Răducanu, mărturisire dureroasă după accident: „Am slăbit vreo 20 de kilograme. Organismul nu se mai reface deloc”
0
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova își află azi adversarele din Conference League » Varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
9
Procesul din tei! Uli Hoeness, în banca acuzațiilor dintr-un motiv bizar
0
Al doilea jucător transferat oficial pe axa Manchester City - Tottenham
0
Detaliul frapant discutat la GSP Live » Cine a eliminat-o, de fapt, pe Universitatea Craiova
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
sustii deci echipa armatei, interesant.
corect. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pr00sotule,tu ai exclus faptul ca atacantul ala negru a primit o oferta de 18 milioane din franta.oferta reala pe care danezii nu au acceptat-o. Steaua din liga 1 a facut minuni ca nu a luat niciun gol cu ei. Steaua este magica. cea mai buna din lume. *** ce esti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iti raspund eu pentru ca sunt indignat de prostia ta. Nu conteaza al carei echipa esti suporter, dar esti periculos de prost. Deci, conform dex, circumvoluțiune = Fiecare dintre cutele (alungite și sinuoase) de pe suprafața exterioară a creierului, mărginite de șanțuri.
echipa cu care a jucat zecesb e cu 1,5 mil mai valoroasa decat zecesb. echipa cu care a jucat cfr e de 2,2 ori mai valoroasa decat cfr. banuiesc ca la cate conturi ai esti un copil care nici matematica nu stie
pai pe toate alea le-am batut sau eliminat si cu unele din ele am jucat cu rezervele in grupe ,unde 99% din echipe nu au cum sa ajunga,ma refer la cele din romania. deci da,mai scrie ca pana acum ai scris doar echipe pe care le-am eliminat sau cu care am jucat in grupe. si da,1-0 casa si 2-1 in deplasare trebuia sa insemne eliminare in mod normal cum a insemnat de mai multe ori,deci i-am eliminat teoretic si pe aia de la sahtior.
Tu esti ala cu “fãut” nu-i asa? Ce etnie esti, mo ? Pari cam *** dupa cum te exprimi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ti-ai schimbat palaria ? Te confund cu JR. UN ALT MORT !@
*** noi ne sau nu ne pricepem. Dar tu ? Esti ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.