Comentarii (39)
cita
cita  •  23 Iunie 2026, 17:29

Chestia cu selecția jucătorilor e delicată peste tot în lume. Dispută eternă între antrenor și finanțatori. Marii câștigători sunt, de fiecare dată, impresarii jucătorilor.

popescu3dzn
popescu3dzn  •  23 Iunie 2026, 17:28
Postat de Bisisica pe 23 Iunie 2026, 17:14

Care sunt aia "foarte multi suporteri", nea Ovi? Oamanii aia vin sa vada velelate echipe, mai ale cand au ceva nume sau sunt echipe bune de afara? Uitam playoutul trecut cand veneau poate 4-5 mii de oameni ca sa vada zecesb? Habarnambus presh de ciobi si mardeias a plecat satul de atata "antrenorat" la telefonul celor mai multi pintilii!

Charalambous are doua campionate, ce nu au vazut si nici nu vor mai vedea rapidistii si dinamovistii. Cam te incurca echipa asta, te-a umilit mai mult decat a facut-o viata cu tine? Ești tristut :))

cita
cita  •  23 Iunie 2026, 17:26

Uite că în cazul lui Elias contează mai mult libertatea, în cazul nostru de decizie, decât banii, faima echipei și suporterii. Dacă omul s-a ars, acu suflă și-n iaurt în stil grecesc :)

popescu3dzn
popescu3dzn  •  23 Iunie 2026, 17:24
Postat de Viking99999 pe 23 Iunie 2026, 17:19

Sa-mi ziceti mie stadionul Fcsb:)

Fix acolo unde vom juca in preliminarii, stadionul Steaua

Viking99999
Viking99999  •  23 Iunie 2026, 17:19

Sa-mi ziceti mie stadionul Fcsb:)

Pendufraud
Pendufraud  •  23 Iunie 2026, 17:18

Probabil ca intre Savvidis și *** nu e mare diferență.., Probabil între Charalambos și Răzvan e o mică diferență…

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Bisisica
Bisisica  •  23 Iunie 2026, 17:14

Care sunt aia "foarte multi suporteri", nea Ovi? Oamanii aia vin sa vada velelate echipe, mai ale cand au ceva nume sau sunt echipe bune de afara? Uitam playoutul trecut cand veneau poate 4-5 mii de oameni ca sa vada zecesb? Habarnambus presh de ciobi si mardeias a plecat satul de atata "antrenorat" la telefonul celor mai multi pintilii!

MirTzeA
MirTzeA  •  23 Iunie 2026, 17:10

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Gorilla
Gorilla  •  23 Iunie 2026, 17:03

Elias a facut foarte bune. Sa stea in Romania sa-l jignească toti desculții ca Filoti, Rădulescu, Morar. Lasă că noi avem școală de antrenori, top top toti :))))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează