Comentarii (34)
iulix73
iulix73  •  23 Iunie 2026, 19:18

Eu cred că Charalambous vrea să dovedească că e antrenor nu doar cu numele . Că asta va fi greu de realizat ... o să vadă și el ! P.S. Degeaba ești un bun tehnician , stai bine la teorie și vezi bine jocul dacă bugetul nu te ajută ...

ionnis
ionnis  •  23 Iunie 2026, 19:05

Nu putea sa stea toata viata sclav la cioban. Si-a luat soarta in maini. Ce e asa greu de inteles?

Magazie
Magazie  •  23 Iunie 2026, 19:05

Cum sa dai libertatea pe lantul si calusul de la Berceni ?

OlteanuMarian
OlteanuMarian  •  23 Iunie 2026, 18:52

De fapt Razvan a fost dat afara de suporteri ...acestia au vazut ca Lucescu nu mai castiga meciurile importante si i au strigat demisia ...Stradivarius acela cu pistolul la brau si fii lui au mult de munca sa repare ce a stricar Razvan ...

patrutreitrei
patrutreitrei  •  23 Iunie 2026, 18:51

Aceași logică, după care Popa, portarul de la CFR, s-a transferat la anonima Motor Lublin, o echipă de mijlocul clasamentului din Polonia. Probabil un loc călduț, cu salariu bun și plătit la timp, fără presiunea performanței.

Catavencu2
Catavencu2  •  23 Iunie 2026, 18:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

B_0_b_o
B_0_b_o  •  23 Iunie 2026, 18:49

Poate vrea si el sa antreneze :)

Olivian_v
Olivian_v  •  23 Iunie 2026, 18:48

Articolul acesta este speculativ si adus din condei. Dar spune lucrurilor pe nume.

dobrin
dobrin  •  23 Iunie 2026, 18:43
Postat de sange.alb.rosu pe 23 Iunie 2026, 17:38

Ce-i atât de greu de înțeles? Acolo poate omul să-și facă meseria! În plus, la fcsb dacă echipa înregistrează vreun succes, Becali nu se sfiește să-și aroge sieși meritele, astfel încât o eventuală calificare nici măcar nu ar fi înregistrată în dreptul antrenorului decât pe hârtie.

S-a saturat sa raspunda dupa meci la intrebari de genul: "De ce l-ati inlocuit pe X in minutul 20" in timp de toata lumea rade pe sub mustati.

bogat
bogat  •  23 Iunie 2026, 18:25

Exact, intuim cu toti de ce Ilie Haralambie a preferat Levadiakos. Cel mai probabil pentru ca isi dorea un loc unde sa poata presta cu demnitate si pe barba lui, chiar daca o castiga mai putin si nu are acces la cupele europene. Doi la mana ramane de vazut daca Stapanul FCSB il dorea inapoi cu adevarat. Nu cred, stapanul face jocurile si Ilie devenise prea scump, l-a inlocuit cu un supus mult mai ieftin. :)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează