OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Au pus banii jos pentru transferul lui Alexandru Musi » Ofertă de două milioane de euro
0
Titularul din Dinamo - Foresta 4-5 a ajuns instalator de gaze: „Am lucrat și la stația de betoane” » Apariție în premieră după 25 de ani: „După meci, ne-au luat la antidrog”
0
Cum se prezintă Arena Națională cu o zi înaintea marelui derby FCSB - Dinamo
0
Echipa lui a fost călcată în picioare, însă Gabi Balint tot l-a remarcat: „E extraordinar! Foarte bun”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo se pregătește pentru „ziua de după” » Încă o investiție!
0
Anunțul momentului la Barcelona: „La vară plec, nu voi fi ca Putin”
0
AC Milan vrea să transfere de la Real Madrid! » Mutarea se poate face în câteva zile
0
Starul din Premier League s-a ferit, însă camerele tot l-au surprins cu celebra prezentatoare TV
1
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Parerea mea e ca Sepsi va retrograda. Sunt suporter al lor, am abonament, asta nu ma impiedica sa fiu obiectiv. Dioszegi are o problema nu numai cu lotul ci si cu cei din conducere, pe care nu vrea / nu poate sa-i traga la raspundere. E o echipa de conducere construita acum multi ani de zile alcatuita din prieteni. Cu prietenii nu-i indicat sa faci afaceri iar fotbalul din Liga I-a e o afacere iar prietenii odata cu trecerea timpul s-au schimbat, entuziasmul de acum cativa ani s-a transformat in rutina si interes financiar. Lotul i-a pierdut anul asta pe Stefanescu, Alimi si Ciobotariu iar din alte motive pe cei doi Varga. Cei care-i inlocuiesc nu se ridica la nivelul campionatului.
De când e cuvântul “***” un cuvânt vulgar? Sau Instagram? Măi băieți, voi cam faceți exces de zel cu corectura. Nu vi se pare?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciprian rau este ca maxim 2-3 echipe sunt la nivelul unei prime divizii cu pretentii. Restul sunt de implutura, sa fie la numar.
Trei, dumneavoastra citati in articol pe sotia portarului, evident ca le faceti reclama gratuit. Pentru ca n-au de unde sti cine a fost Dorinel, din motive obiective de varsta, consider ca marele international n-are de ce sa fie suparat nici pe cei doi soti, dar nici pe lotul Sepsi care a votat in secret demiterea lui.
Doi, daca jucatorii nu vor echipa lui Dorinel, inseamna ca au alte preferinte, asa cum au fost consultati democratic in privinta demiterii lui Munteanu probabil ca au fost intrebati, pe principiul sondajelor de opinie de la alegerile politice, pe cine ar prefera sa ii conduca, din mai multe optiuni disponibile. Probabil ca s-au exprimat deja, iar solutia finala o va adopta conducerea clubului.
Unu, daca nu il vor jucatorii pe Dorinel, e greu sa ramana la Sepsi. Cu cine sa incerce performanta, cu o echipa care ii este potrivnica? De aici pleaca totul.
Majoritatea echipelor din Romania,au un regim de antrenamente,lejer,amatorism,unde se castings bani,fara sacrificii.Dorinel e un antrenor,pe care nu-l supporta jucatorii la echipele ,care nu-si permit loturi de valoare,cu concurenta pe posturi.
Nu că ar interesa pe cineva dar, pe vremuri, în (i)epoca Ceaușescu, aveam mult prea mult sport pentru prea puținii ziariști!!! Azi avem (i)evoluție, luăm o frază, o repetăm de 5-6 ori pentru o mai bună înțelegere, luăm un subiect, deobicei scandalos, facem 3-4 articole, apare și la dezbaterile de la DigiSport de câteva ori, o mai rumegă și Simona Țăranu o zi întreagă! Stai că nu-i gata, vine și Big Boss, mister Ioanițoaia cu parafa !!! Poate se schimbă vremea, de duminică
Dacă echipa nu e destul de bună pentru prima ligă, atunci cum se face că până în etapa a 25-a erau la un pas de play off sau chiar pe loc de play off.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.