OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Norvegia - Senegal, duel echilibrat pe MetLife Stadium » Echipe de start
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Julian Alvarez aruncă „BOMBA”: „Vreau să mă transfer!” » Destinația aleasă
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Cinstit pentru tine este să ai trei arbitraje din trei ??? Citește ,,Trafic de influență,,...
O fi fost și „pedeapsa divina”(ca a indraznit sa joace cinstit)!Dar eu unul-cred ca a fost doar neinspirația lui Ciobotaru(ca sa nu-i zicem nepricepere)-care nu a pus in aplicare un principiu validat de rezultate!Și anume ca echipa„câștigatoare”nu se schimba!Bagându-l pe Tamaș și pe tânarul Ciobotaru și-a creat un mare handicap!De Tamaș trecând adversarii -ca mașinile la o intersecție pe lânga un agent de circulație-și dând„pase”...degajari,iar tânarul Ciobotaru fiind precocupat sa il impresioneze pe...Dan Petrescu,urca mereu in atac!Noroc ca Sepsi a jucat doar când a vrut,ca altfel revedeam„filmul”cu acel 4-0 cu fcsb din tur-ul play-off,pe placul nașului de primari din Pipera!
Domnule Ioanitoaia va stiu un om cu principii de ce nimeni nu spune ca in liga 1 se aplica principii diferite in cazuri similare. daca Craiova lua Cupa in finala cu Argesul , Voluntari juca baraj de pe locul 4,fara ''merit sportiv''. Daca Sepsi a luat cupa Rapidul nu ca prioritar e meritul sportiv
Și totuși Sepsy așa de bună și-a menajat jucătorii la Craiova...Desigur că Voluntariul putea juca cum a dorit...Dacă a jucat cum a dorit ea sau alții...Asta este întrebarea...Curios cum GSP a uitat de legăturile presupus bolnăvicioase chiar de ei pe axa Bodescu - adjunct FRF cu atribuții pe arbitraje...fica angajata la Metropola tv...televiziunea lui Pandele...3 arbitraje ale Voluntariului cu Steaua...Dancu...PSD...
Nu faptul ca au jucat cu titularii cu FCSB a dus la pierderea cupei pt voluntari, e neserios sa spui ca nu te recuperezi de sambata pana joi. Pur si simplu la ora actuala Sepsi e mai in forma.
A fost foarte ciudată bucuria și exaltarea celor de la Voluntari după un amărât de egal, ce nu i-a ajutat în nici un fel! Parcă ar fi câștigat campionatul sau cupa României! Normal că au dat naștere la speculații!
Sa nu uitam de cel mai mare jaf din ultimii 20 de ani, FCSB UTA
Sepsi este mai bună că Voluntari ce tot o dați după gard și nu mai terminați cu scenarii pe placul războinicului. Deja va complaceți toți în a fi penibili.
Cam mult speculezi, d-le Ioanitoaia! Nu exista nicio garantie ca Voluntari ar fi putut bate pe Sepsi daca jucatorii erau odihniti si nu ar fi jucat cu FCSB. Sepsi e echipa cu joc in crestere, nu degeaba a batut CS U Craiova.
,, Trafic de influență,, este numele articolului care probează de ce Voluntari a avut 3 arbitraje scandaloase cu Steaua...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.