OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Primii doi jucători de pe lista neagră a lui Pancu la CFR Cluj » Îi vrea OUT în iarnă
0
S-a montat gazonul pe cea mai controversată arenă din România » Urmează inaugurarea
0
Sute de suporteri s-au înghesuit la Craiova pentru a vedea trofeul Superligii
0
După Kopic, încă un antrenor din Superliga a pus ochii pe George Pușcaș
0
Știri din fotbal internațional
Karim Adeyemi, în centrul atenției după Dortmund - Gladbach: „Frate, cum poți să faci așa ceva?”
0
Newcastle - Chelsea, în deschiderea etapei 17 din Premier League » Deschidere de scor în minutul 4
0
Dramă cu repetiție pentru Ronald Koeman! » Anunțul sfâșietor al selecționerului: „E incredibil de puternică”
0
Real Madrid a doborât recordul în 2025 » Este primul club din istoria fotbalului care depășește 3 milioane!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
0
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Culisele urii dintre FCSB și Rapid » 5 momente care au aruncat în aer ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, despre „dezastrul” găsit la Primăria București: „Ca să ...
Libertatea
Steaua nu, însă aici e vorba despre FC Fcsb …
În iad nu se pune problema de bune intenții, proverbul fiind "Drumul spre iad e pavat cu bune intenții".
Eu zic că cici nu trebuie să renunțe tocmai acum, când echipa a început în cele din urmă să joace ce le cere el. Trebuie totuși să încerce neapărat varianta cu Toma fundaș dreapta. Ar fi și păcat să nu, ne mai distrăm și noi.
Va bateti gura degeaba. Becali este prea plin de el ca sa se schimbe vreodata. El crede ca banii il fac cel mai destept si nu este deloc adevarat.
Va raciti gura de pomana. Becali este atat de bogat si de increzut incat nu il va schimba nimeni niciodata.
trebuie pressing, pressing sus la mijloc, nu-i lasi sa vina peste tine, îti trebuie un metronom care sa îi calareasca la jumat, asta plus un fundas care sa urce mingea la picior si un mingicar, un dribleur talentat care sa gaseasca solutii ofensive si pase decisive.
Legat de jocul prost din ultimele doua meciuri internationale in deplasare, consider ca principalul factor favorizant a fost delasarea baietilor de pe teren. Factor psihologic 100%, atentie! Si anume, si-au zis ei in gandul lor: "hai bre ca mergem ca la anternament cu andorezii si macedonenii, si, chiar daca ne bat (ceea ce s-a si intamplat n.c.), acasa ii "spargem" fara probleme!" Dau sanse de peste 75% ca asa au gandit toti baietii, nu numai cel ce-a facut un fault gratuit, de rosu, probabil ca sa intre in vacanta la urmatorul meci oficial..... :)
Domnilor, Steaua nu va sucomba ptr ca are valori... Acest cizmar-oier Becali ,care si bate cuie-n talpa dar nu in talpa incaltamintei ci, a echipei nu are cum sa aiba asimilat abc ul antrenoratului! Oameni buni, asta de-abia stie sa ingaime niste cuvinte, nu are in comun evaluari de sinteza-analiza ; arogant, mânios pe te miri ce, agramat fctional.. Aceasta echipa e insangerata de trasnaile care-i trec prin cap! Le schimba pozitiile jucatorilor, ii critica nemeritat , maine poimaine il vom vedea pe Tarnovanu asistenta medicala, jucatorii au frustrari mai mult sau mai pitin acceptabile ! Echipa clocotește, cum e si in țara atmosfera, asteapta o scanteie si cu riscul de a-l da afara ,fotbalistul si eucred ca Tanase va spune realitatea cruda, Haralambus? E un mediocru etalon ,echipa asa cum e ciuntita, fara desen tehnico tactic i-a facut cadou titlul anul trecut. PINTILII , mai are de stat multi ani ca secund ,in meseria asta trebuie sa ai o minte sagace! AGITATUL Mm sper sa mai gaseasca si alte oale minune ptr a si le tranti in cap... cel mai normal? Neamțul!
Buna metafora dumneavoastra cu papusica! Dar sa nu uitam ca nenea Gigi se pricepe cel mai bine la marketing. Eu asa percep majoritatea mesajelor publice ale lui nea Gigi. Are in spate o echipa de profesionisti foarte buni formati la minunata echipa Steaua in trecutul indepartat, cand nu exita FCSB. De actiunile acestor profesionisti depinde capacitatea de performanta viitoare a echipei, si destul de putin de afirmatii cu scop publicitar in fata microfonului si a reflectoarelor. Am convingerea ca echipa isi va reveni si se va califica in turul urmator, mai incolo nu stiu.
Bre Nea Domnul Janika ia uita-te matale atent in arhiva si vei descoperi ca din ultimele douazeci de articole semnate de Ioanitoaia despre FCSB sunt.. numai doua. Deci nu ai dreptate sa critici acest aspect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.