OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Vaișcovici, verdict în transferul „George Pușcaș la Dinamo”: „Mi-e teamă de un singur lucru”
0
Primul club care salută ideea cu 12 echipe în Superliga, lansată de Gino Iorgulescu: „Are viață, bravo! Interesant, un sâmbure de adevăr”
0
Farul și-a lansat programul de socios, Gică Popescu a dat detalii din spatele ușilor închise: „E pe biroul domnului Bolojan!”
0
„George Pușcaș, la un pas de Dinamo” » Expertul italian în mercato a făcut anunțul de ultimă oră!
4
Știri din fotbal internațional
Antrenorul celor de la AEK, despre triumful la ultima fază: „Victorie corectă”
0
Fostul antrenor al lui Rotaru, mai dur ca niciodată: „Ăla blochează un gol ca și făcut, iar noi le dăm cadou un penalty!”
0
Pus pe liber de Universitatea Craiova, după calificarea ratată dramatic! Și-a semnat sentința în dezastrul de la Atena
0
Gică Craioveanu: „Singura echipă căreia putea să i se întâmple asta este Craiova”. Ce are de reproșat
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
„Micul Einstein” din Belgia își încheie doctoratul în fizică cuantică la 15 ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
19 decembrie 1989. Pregătiri pentru momentul istoric al eliberării de ...
Libertatea
Prefer sa mor, cand mi-o suna ceasul, SARAC SI CURAT. Tu esti un "un alt neicanimeni"? ***. *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A infiintat 2 ziare ? Stii ca s-a folosit MAJOR de Mitica Dragomir si de regretatul A.PAUNESCU? Mi-ar fi jena cu asemenea "MERITE"
@bimbi “asa-zisul ziarist” a infiintat cele 2 ziare de succes de dupa Revolutie si a primit toate premiile posibile. Tu ce ai facut de ai competenta sa judeci? Tu o sa mori ce esti, un neica nimeni!
@bimbi “asa-zisul ziarist” a infiintat cele 2 ziare de succes de dupa Revolutie si a primit toate premiile posibile. Tu ce ai facut de ai competenta sa judeci? Tu o sa mori ce esti, un neica nimeni!
Nu stiu daca aceasta idee e adevarata sau falsa. Stiu insa ca Kovacs este IUBIT de tov. to-aia desi a facut N greseli pro CFR, mult timp. Si totusi nu a fost oprit de la delegari, asa cum scrie, cu tenta, tov. To-aia
Nea Ovidiu, sa vă uitați în propria curte sa vedeți articolul și gafa. Același om care pare ***. Știți foarte bine despre cine vorbesc. Iar dacă ii bănuiți pe mai multi, cu atât mai grav.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
domnule Ioanitoaia, deveniti obositor. Ce scrieti dumneavoastra (greseli de arbitraj) nu intereseaza pe nimeni. Sunteti prea "de nisa". Fotbalul inseamna altceva.
Prietene, aici e vb de principii, nu e corect ca un arbitru care greseste grav sa fie retinut de la delegari si altul sa nu fie sanctionat. Asta-i esenta articolului. Nu e despre Farul sau CFR. Mai citeste o data.
Va raciti gura de pomana. Chivulete face parte din sistem si nu-l da nimeni la o parte. El serveste cauza.
Domnul Ioanitoaia știe cel mai bine de ce și cine este vinovat că fotbalul românesc este pe butuci. Vinovatul este Daum și asta o pot confirma inca doi " editorialiști", Buzarin și Geambașu. Don Ioanitoaia, spuneați că ne trebuie un antrenor " român". Acum avem unul dar dumneavoastră căutați " teme" mai îndepărtate că sa uitam. Voi, Gazetarii sunteți printre cei mai vinovați oameni de Catastrofa în care se afla Fotbalul Românesc. Nu arbitrii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.