Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
50 lei cazare, 20 lei masa, bre nenea Jeane!
Găzduirea lotului de 36 sportivi pentru două săptămâni este apa de ploaie pe lângă sutele de refugiați găzduite în Berceni de Becali!Numărul refugiaților variază pentru fiecare zi pentru că uni vin alți pleacă....Te știam că mereu apari la articolele acestui jurnalist și critici pe oricine spune ceva contra...Uneori exagerezi.
Răspunsul meu precedent este valabil și pentru tine!!! Poate o sa demonstrezi că jurnalistul a scris și de mamele cu copii refugiați în cantonamentul lui Becali! Afla cu nu a scris pentru că nu știe!!! Până la urmă nu este o rușine să nu citești GSP!Dar spune multe!!!
Te jignești în primul rând pe tine cu un astfel de comentariu! Jurnalistul spune în articol că cei 3 ucraineni stau mai aproape de Voluntari nu că se antrenează la Voluntari! Și jurnalistul probează că el nu se informează zilele acestea din GSP! Altfel ar fi scris că Becali găzduiește refugiați care nu au legătură cu fotbalul! De exemplu a fost un articol despre copiii refugiaților care s au urcat pe mașină lui MM...Deci...semnalizează mai puțin... dacă poți!
De unde pana unde 70 roni de refugiat cand este vorba despre maximum 20 pentru masa?!
Bai din 70 de lei se platesc mancarea, caldura, lumina, personalul, asistenra medicala si celelalte angarale, Varga daca ramane cu 10 lei pe zi. Pe langa uzura cand isi recupereaza milionul de euro investit adica 5 milioane de lei? Never.
Acu m-am lămurit, mulțam fain. Ciao, seară bună.
70 Lei zi persoana inmultit cu minim 500 persoane egal 35000 lei ...deci peste 12,5 milioane lei pe an plus returnarea investitiei in imobil, asa zisul 1 milion de euro egal total 3 ,5 milioane euro cu o investitie de 1 milion. Acum cu Becali chiar el declara ca vrea cei trei fotbalisti...deci avea interes.Sper ca te am lamurit.Ciao !
A spus omu' dar tu cum ești prost nu înțelegi ce citești, sigur dacă știi să citești !
Bre nenea Dan Man, zi si matale rogu-te unde sa ma documentez ca Varga va recupera bani, unde e scris? Cel mult poate recupera 70 lei / zi /ucrainean, cat e legal, dar ca persoana fizica, nu juridica (club). De unde asta cu triplu, bre nea Man? Si te rog sa ma mai lamuresti cu ceva, ca poate n-am citit si inteles prea bine articolul de fata tip "laudatio": ce interes are nenea Becali? Vinde jucatori ucraineni? Face fuziune prin absorptie pe bani putini cu Dinamo Kiev? Nimic din toate astea, si colac peste pupaza a fost si refuzat elegant de baietii veniti de acolo, nu vor sa joace la FCSB din mandrie nationala. Ce mai ramane? Ce interes are nenea Becali, te rog nenea Man sa ne lamuresti si pe noi! Multam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.