OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Granzii din București atacă primul loc din Superligă! FC Argeș și Farul s-a terminat indecis
0
Mihai Stoica, despre calificarea Craiovei: „Cum poți să fii invidios pe o echipă care abia acum ar ajunge să joace în grupele de Europa League?!”
0
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
2
Știri din fotbal internațional
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Fiorentina - Benevento » Radu Drăgușin, decisiv la debut
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Mai, arbitrul a cerut VAR sau nu? Că dacă n-a văzut bine faza că era mascat, atunci de ce n-a apelat la ajutorul VAR și să revadă faza cu ochii lui pe monitor? Așa n-ar mai fi fost nici o discuție după.
Bârsan este arbitrul care a închis ochii când Ăka aproape a scos sortul de Man desigur în careu !!!Așa de stelist este ! Duminică seara probabil că Bârsan al tău nu știa că Pantea este stelist ? A fost penalty clar la împingerea lui Pantea !!! Digi s a căznit să dea o reluare in care Pantea apărea singur in ecran !!!Tot Pantea a fost împins în bara porții și tot pe Pantea a sărit marele accidentat Birligea cu picioarele !!!
Simulare ar fi fost daca italianul mintea dar el a stat pe loc si a fost lovit din spate. Singura discutie este de intensitatea contactului... mie mi se pare o atingere destul de tare, pana la urma Cvek ala ce face cand intra in Compagno?? Cu siguranta nu incearca sa joace mingea...
Lasati treaba cu VAR unde a oficiat unul dintre cei mai slabi arbitri din superliga. Marele gafeur Popa din Pitesti baiatul care are credibilitate zero.
Ce folos ca se justifica acum?! Câinii latră, caravana trece.
Că sa vezi !!! Antistelistii contraataca ! Mă gesepistule totuși nu ne lua în balon...Porumboiu o fi fost în clinciuri mari cu CFR dar asta niciodată nu l a înghițit pe Becali !!! A se vedea grasolaniile fostului arbitru din ultima perioadă la adresa lui Becali...Și pentru că am oarece tinere de minte va reamintesc...Crăciunescu este cel care a pantentat zicala că nu există făut ușor ci doar făut !!! In problema Birligea și accidentarea dura ...asta mă face să vă întreb cât din articol a fost scris la Cluj !!! Balaj îl dăduse accidentat grav pe Birligea după meciul cu noi că apoi atacantul sa joace următorul meci ! Mai mult ,Birligea in acea perioada mereu era schimbat cam în acel minut și schimbările CFR când echipa era în avantaj mereu venea la fotbalistul care trebuiau locuit !!!Privitor la penaltyul la Companio ...cea mai buna analiza este a crainicului Digi care la un făut asemănător între Olaru și Muhar a spus că în toate astfel de împrejurări jucătorul caută să fie fautat ! Cum astăzi este marți mă aștept că joi peste alte două zile antistelistii sa aibă o noua revelație și să spună că CFR a acum ,,nspe,,mi de penaltyuri !!! Desigur antistelistilor nu o sa scoateți un cuvințel despre cum a arbitrat Bârsan in 3 faze cu Pantea implicat...cum a luat Popescu galben deși Sut a fost fautat...cum a fost certat Bârsan de clujeni pe teren și de Balaj in afara terenului...dar vai Alibec vociferează pe teren ! Desigur ,a contat doar când a jucat la Steaua !!
Maestre, bre, ascultă-mi sfatul pe care ți-l tot dau de fiecare dată când va treziți interesul să manevrați tastatura: pensionarea, nene, poate n-ai realizat dar s-au schimbat timpurile!
Nu e o mirare,e o constatare felul in care dvs.vă raportați la tot când vine vorba de STEAUA.V-ați obișnuit cu asta cititorii îndoctrinați,care dau năvală în rubrica de comentarii.În general când scrieți(când nu STEAUA e subiectul)vă scăldați ideile în două ape,să mulțumiți pe toată lumea .Scrieți destul de anost.E suficient pentru un individ cu un pic de inteligență,să citească doar prima și ultima frază,ca să-și dea seama despre ce ați scris.Sunteți un individ în etate care nu reușește să țină pasul cu o minimă logică a realității.Nici nu mă așteptam să comentați altfel acea fază.Sunteți atât de previzibil.Vă hrăniți publicul cu așa ceva.Acel public cu o inteligență indoielnică,care se hrănește din ură ,cu ură.Vă dă o mare satisfacție asta.La bătrânețe,ce altceva să vă mai rămână?Doar mână de îndoctrinați utili.
Faptul ca rezultatele sunt viciate de arbritrii care raspund la comenzi politice sau materiale nu mai trebuie demonstrat.De zeci de ani se intampla.Rezultatul se vede cand echipele noastre campioane joaca cu echipe din afara Ro.
Și matale ești o glumă de ziarist!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.