OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Sepsi - Corvinul, în etapa 7 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în minutul 58
1
Scenariul care îl lasă pe Burleanu fără putere! » LPF vrea independență totală pentru Liga 2: „O problemă reală de finanțare”
0
Pușcaș urmează să ia decizia finală: „Încerc să strâng din dinți, nu mă ascund”
0
„Sper să nu câștige Chivu eventul” » Antrenorul din Superliga a răspuns sincer
0
Știri din fotbal internațional
Nicolae Mitea, revenire spectaculoasă în fotbal » Ce funcție ocupă în cadrul unuia din cele mai mari cluburi din lume
0
Liviu Ciobotariu confirmă! Poate prelua o echipă națională: „Sunt în așteptare”
0
Au dat lovitura și vor juca în Europa » Primul trofeu după 61 de ani!
0
Ajax - PSV, ultimul derby al sezonului pentru Dennis Man » Echipe probabile
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
6
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
18
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Salut ***. Ca de obicei esti pe langa subiect si influentat. Te iei dupa "FOSTII" Craciunescu si Porumboiu. Ei traiesc din amintiri din regulamentul care "A FOST" Ca si tine trebuiau trecuti, DE MULT" , ca si tine, pe linie moarta. Doar te intreb: AM ZIS CEVA CARE TE-A JIGNIT ? Nu ai motiv sa ma interzici, de fapt n-ai avut niciodata si m-ai suspendat ABUZIV. AM SPUS DOAR ADEVARUL. Functia ta e TEMPORARA SI TRECATOARE, dar adevarul il stim amandoi. Hai pa si suspenda-ma ca asa ai fost invatat sa bagi capul in pamant ca strutu. Il mai scoti?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ioanitoaia, egal cu el insusi: 1.''FCSB a câștigat în mod just, corect.'' cum just si corect daca n-a fost 11m??? 2.''Între altele, pentru că fotbalul e un sport de contact, ce nu trebuie confundat cu baschetul!'' baschetul e sport de contact, voleiul, tenisul, golful etc, nu sint, sportivii nu vin in contact unii cu altii!!! prostie multa, nu gluma!
VAR-ul a verificat faza si s-a decis ca este penalty. In rest, oricine isi poate da cu parerea...
O fi ” o glumă ” cum de fapt este mai tot campionatul acesta și anterioarele . Cum VAR-ul este folosit tot de arbitri și puțini competenți , nu putem afirma doar un lucru și anume că la noi viitori campioni sunt desemnați încă de la începutul turului . Dacă valoarea echipelor campioane este slabă ajutată de la spate de federație / C.C.A se poate observa limpede la felul cum se prezintă în cupe. Un exemplu recent al Farului care se scaldă în penibil în L1.
Domnule Ianitoaia, întotdeauna vor fi păreri obiective și păreri subiective.Fiecare in funcție de apartenență.Eu sigur fiind fan FCSB,sunt subiectiv.Lovitura de pedeapsa,nu are cum sa fie o simulare din partea lui Compango,dar da este un penalty scos de italian.Csvek,nu avea de ce să se repeadă precum "Murgu in ham" știind clar că nu are cum să lovească mingea .Compango a știut asta și s a pus în fața mingii.Haideti sa ne înțelegem,nu trebuie sa fie penalty doar cand se rup picioare.
BÂRSAN OMUL DE SERVICU AL D-LUI BECALI NU E PRIMA DATĂ CU AȘA ARBITRAJ ȘI ARBITRU SUNTEM ÎN LUMEA 3-A CU FOTBALUL. UN ÎNCEPUT DE CAMPIONAT VAI DE MAMA LUI.
De ce nu precizati ca VAR-ul i-a confirmat lui Barsan ca luat decizia corecta inainte ca arbitrul de centru sa fluiere executarea penalty-ului?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.