OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Anunț de ultimă oră despre cel mai nou stadion din România » Când va fi gata arena
0
Îi pun contractul pe masă să semneze cu FCSB: „Asta e propunerea noastră”
0
Decizia luată de FRF, după ce biletele pentru barajul cu Turcia s-au epuizat în 20 de secunde
0
Daniel Pancu, prima reacție după ce l-a folosit pe Deac doar 100 de secunde în etapa trecută: „Nu a ieșit mingea”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu are un titular vulnerabil la vară » Pentru ce sumă poate fi transferat și de ce n-a plecat în ianuarie
0
Barcelona - Mallorca, în etapa #23 din La Liga » Echipele probabile + cotele bookmakerilor
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Ce se întâmplă cu Drăgușin + echipele probabile
0
Au intrat în greva foamei după Cupa Africii: „Ni se refuză drepturile”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
JD Vance, huiduit la Jocurile Olimpice de iarnă, în timpul Paradei ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
Barsan nu a gresit si intr-o directie si in cealaltă. Bârsan a greșit *** intr-o singura direcție, în favoarea FCSB. Bârsan a stabilit câștigătorul, a viciat rezultatul. Restul sunt discuții, cu sau fără parti pris.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, il stiu, sigur, barter, troc, tot aia. Merci frumos pentru explicatia profi, acum am inteles. Poate fi o solutie si pentru Steaua, dar abia peste doi ani, nu acum.... :)
Asta cu penalti la Demeter a fist preluata de Dl Ioanitoaia de la Digi. Acolo s-au contrat Stoica si Craciunescu iar fostul mare arbitru i-a dat dreptate lui Stoica, ca Barsan trebuia sa fluiere 11 m la tinerea de tricou a lui Demeter.
„Iată cum într-o lume din ce în ce mai transparentă, în care oricine e tras la răspundere și dă socoteală societății ...”, se vede că dl. Ioanițoaia stă mai mult pe afară. Limbă de lemn? Nu, mai degrabă un îndelungat exercițiu de activitate profesională duplicitară. Sintezele comuniste, „critica-autocritica”și „centralismul democratic” bâjbâie în perdeaua de fum ce blurează transparența simatului domn.
Cita Primaria Mioveni nu sponsoreaza echipa direct ci prin intermediari. Ea este cea care aduce sponsori si le face servicii acestora in contrapartida. Un soi de barter daca stii termenul.
Sa gresesti o data, e de inteles. Sa insisiti in greseala e ....
Îmi mențin afirmația ca o echipă care joacă foarte bine nu poate fi dezavantajată de deciziile controversate de arbitraj, în lipsa VAR! N-are cum, dacă joacă bine și câștigă sau pierde pe mana ei, fără "ajutor".
Ideea cu arbitrii prezenți la conferința de presă e excelenta, ar face și mai interesante articolele din presa sportiva de după. De ce nu se impune participarea lor? Ar fi foarte bine!
Apoi, CCA e numai Vassaras? Nu e un grup de experți, foști mari arbitri? Ei stau ca struțul cu capul în pământ la acuzațiile pe care le lansați în articole despre arbitrii delegați la partide controversate precum aceasta?
În primul rând, cine finanțează Mioveni? Parcă știam ca în L1 nu au voie echipe finanțate de primării, bani publici,ce-ți, vezi cazul Steaua. Și dacă e privat, de ce nu țipă patronul Mioveni, ci chiar primarul în persoană?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.