OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Kevin Ciubotaru, la un pas de Dinamo: „A fost la Săftica”
0
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
1
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
2
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
3
Știri din fotbal internațional
Basarab Panduru, exploziv după eșecul lui Inter: „Nu știu ce a vrut de la meciul ăsta”
0
Arne Slot, declarație incredibilă după duelul cu Cristi Chivu: „Dacă acela a fost penalty...”
0
Fabio Capello a răbufnit în direct, după meciul lui Inter cu Liverpool: „E scandalos, o rușine”
0
Ce scrie presa din Italia despre Cristi Chivu, după eșecul cu Liverpool + Notele primite
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
O văduvă a primit șosete cu bucăți din picioarele soțului ei decedat, ...
Libertatea
Asta-i povestea sportului de performanță, în general. Rareori ajung să exceleze în diversele sale discipline copii crescuți în puf. De fapt, putem extinde și la nivelul întregii societăți, nu numai la sport. Beizadelele sunt dăunătoare, copiii trecuți prin greutăți se zbat să răzbească. Cinste acestui băiat, cinste domnului Ioanițoaia pentru faptul că ni l-a evidențiat!
Mai sunteti multe BIDINELE si MORTI pe acest site ?
Cu asemenea sportivi de caracter ar trebui sa ne laudam, nu cu toti Gigeii si Florineii de fotbalisti rasuflati. Scrieti mai des despre oameni ca Alex.
L-am urechiat mai devreme pe agramatul bimbi, dar cineva pune bariera aiurea. “Cei vi” nu exista, cei vii includ si tineri si mai puțin. Tinerețea nu e un merit, e un cadou care ți se ia in timp, așa cum ignoranta nu e o virtute ci un fel ieftin de a fi mulțumit de tine.
Cine invata din lupta continua, preseverenta a lui Alex si David Popovici (chestiunea cu coloana vertebrala) catre marea performanta in sport, se poate considera norocos. Multumiri speciale lui nea Ovidiu pentru acest inspirat articol!
Bimbi79 iar ne induci in eroare. Imposibil ca tu sa fi gandit vreodata ceva.
Bravo, bun articol. Multumim!
Adevaratul motiv esti TU si lipsa ta de interes; dar e de inteles locul celor de varsta a 5-a sau a 6-a este in alta parte nu printre tineri si cei vi. PS - cand am vazut titlul art. m-am si gandit la febletea ta, P.D. Ulterior am rasuflat usurat.
Adevaratul motiv esti TU si lipsa ta de interes; dar e de inteles locul celor de varsta a 5-a sau a 6-a este in alta parte nu printre tineri si cei vi. PS - cand am vazut titlul art. m-am si gandit la febletea ta, P.D. Ulterior am rasuflat usurat.
Nea Ovidiu, pe matale te ataca dur aci la comment-uri cei pe care-i scoți în evidență aproape zilnic că fac boacăne și "hotii" cu acte în regula legal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.