OPINII » EDITORIAL OVIDIU IOANIȚOAIA
Alte știri din fotbal
Ioan Varga, după ce Pancu a dus-o pe CFR la porțile play-off-ului: „Nu vreau vrăjeli de-astea”
0
Protest în direcția lui Gică Popescu la Farul - Dinamo!
0
Foștii jucători de la FCSB au făcut franjuri apărarea lui Dinamo
0
„Știu ce înseamnă Dinamo” » Fostul căpitan Alexandru Răuță s-a întors printre ai lui: „M-a atras proiectul”
0
Știri din fotbal internațional
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei: echipele de start
0
Perla pentru care Jose Mourinho are „o slăbiciune” a scris istorie în Youth League
0
WOW! Internaționalul român îl face zob pe marele Seedorf: „Jucător de clasă mondială, dar DEZASTRU ca antrenor!”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Pe romani nu ii intereseaza deloc, dar absolut deloc, soarta asociatiei familiale gigiste fcsb! Incetati cu aceste articole inutile si neprofesioniste!... Toata Romania URĂȘTE fcsbeaua!
„Ciolac peste pupăză - să vezi și să nu crezi”! Bâlciul fotbalului își pune tiribomba în curtea guvernamentală. Spectacolul care nu a fost în stare să uple Arcul, visează stadioane gigant. Gazetarii uită că „vara nu-i ca iarna”, adică lumea, care poate, e preocupată de binefacerile mării și nămolului, că tineretul inundă Bonțida la EC și visează la Untold. Au rămas în pandemia fotbalului naiv, a fotbalului lipsit de ținghelitul arginților și a duhorilor politice. Avem un prim-ministru calm și zâmbitor. Ca un arc(pe Arc) păreau tânărul și tânăra din spate, își plimbau ochii mai dihai decât Puiu Călinescu. Dapăi... câți pe lângă, c-așa-i la noi - mulți sticleți pe cap de locuitor. Ce mai, fotbalul nu este independent, apar stadioane(planificat) și apoi fantomele dezbinate ce le populează. Am trecut de la combinatele ciudate la stadioanele depopulate. Lucru românesc – lucru la normă!
O alta minciuna...suntem invatati. Citeste cu atentie...Stadionul RAPID GIULESTI are 14.000 locuri!!! De 2 ori mai multe decat va trebuie voua!
Domnule Ioanițoia, cu tot respectul, Steaua este, deocamdată a ARMATEI, ȘI, LA ORA ACTUALĂ, POATE SĂ, CEARĂ CE GARANȚII VREA !!! imbatrăniti urât !
M -am saturat sa fiu finantator vreau ss fiu patron invesritor citez dar ti-ai luat nocturna si ai plecat poti ss faci cerere sa joci pe Giulesti dar nu ar trebui impostorule sa fi primit niciodata in Ghencea !!!
Conform art. 1 alin. (1) din Legea nr. 346 din 21 iulie 2006 privind organizarea și funcționarea Ministerului Apărării Naționale, republicata, “Ministerul Apararii Nationale este organul de specialitate al administrației publice centrale, care conduce și desfășoară, potrivit legii, activitățile în domeniul apărării țării”. Care sunt activitatile in domeniul apararii desfasurate de un club sportiv? Clubul Sportiv al Armatei trebuie “trecut” la Agentia Nationala pentru Sport! Stadionul public din Ghencea (cum e “public” intr-o unitate militara?) trebuie, de asemenea, la Agentia Nationala pentru Sport!
Nu plateste nimic, in schimb ia bani de la buget ca sa intretina stadionul si sa-l utilizeze, ia salarii pentru fotbalisti si pentru Talpan, Bichir si toata liota din unitatea militara.
Statul e proprietar? Da! Clubul Armatei e administrator? Da! Plecand de aici vedeti ce spune LEGEA, cine decide? Atat, cititi Legea.
Alt prost. De ce n-a jucat pe AN? N-ai auzit ca era ocupata de concerte? Asta ca sa nu mai spun nimic de gugumania cu n-a cumparat stadionul?
Pai da ,Becali are singura echipa de fotbal din România care nu are stadion propriu și nici nu a cumpărat stadion !!!Ba cred ca Becali are singura echipa din lume care nu are stadion propriu...Câți zni aveți?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.