OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Petrolul - Universitatea Craiova, meciul care închide prima etapă din 2026 » Presiune pe juveți, cum răspunde Coelho? Echipe probabile
0
Ofri Arad a aterizat la București și a oferit primele declarații ca jucător al campioanei: „FCSB este un club foarte mare”
0
N-are niciun gând să plece de la echipă, după Dinamo - U Cluj: „Îmi place totul”
0
Alex Chipciu recunoaște superioritatea lui Dinamo: „Am multe gânduri în cap”
2
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, din nou în cap! La propriu » Ce note i-au dat ziarele spaniole
0
De Jong și Hansi Flick și-au vărsat nervii pe arbitru: „Nu cumva e ăla care sezonul trecut..”
0
Haos și după finala Cupei Africii! Ambuscadă la conferință, au strigat la selecționer
0
Adevărul despre oferta lui RB Leipzig pentru Drăgușin + Xavi și Pochettino, favoriți s-o preia pe Tottenham
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
7
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Curentul ar putea fi mai ieftin — dar românii nu vor să schimbe furnizorul
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Ce se va întâmpla dacă Vladimir Putin va fi asasinat. „Șterși de pe harta ...
Libertatea
Asa e, to Ioanitoaia. Sa se ducă Rednic prietenul dvs care după ce a retrogradat Iașiul și a fost aproape și cu Viitorul... Dc sa nu cada în liga 2 cu Dinamo?
tov ioanitoaia ,toate cele bune spre comunism in zbor!!!!!!!!!
Si eu vreau sa se duca Rednic cat mai repede. Altfel, poate scapa.
Nea Ovi, roaga-l pe mentorul Luce sa-si dea demisia ca nu mai tine cu temporizare, de-a latu si inapoi si alte scuze...
Cam ca tine, așa ...
N-a auzit, ca nu e din localitate... Sunt convins ca bre nea ovi si redactia ar putea sa declare cu mana pe inima ca sunt pentru statul de drept si valorile democratiei. E mai greu cand ii pui sa respecte niste hotarari judecatoresti, atunci incep sa se foiasca si parca nu le prea convine.
"Deci arena se va chema „Ion Oblemenco” de câte ori va juca pe ea echipa lui Rotaru și va redeveni „Stadion de fotbal pentru Municipiul Craiova”, titulatura oficială de până acum, când va evolua acolo echipa lui Mititelu?!" .... .... Dar de San Siro / Giuseppe Meazza ai auzit matale?
Deci matale singur confirmi că există hotărâre judecătorească în acest sens după care îți aduci aminte de ambițiile imobiliare ale familiei și scrii CSU. :))) Bine bre nea Ovi, cum spui matale !
Contra, Dushan Uhrin, Bonetti, Colceag si acum Rednic, in mai putin de un an, dinamo e un malaxor de antrenori, cat de prost sau de disperat sa fii sa mergi acolo?
Ești un pic confuz, de 3 ori in insolventa? Chestia cu retrogradarea era valabilă dacă Dinamo era lăsată sa joace cele 5 meciuri rămase in respectivul campionat. Cu blaturile, stai liniștit ca nimeni nu e curat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.