OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Coronițe pentru Mihalcea și jucătorii lui! A plouat cu „pătrari” la FCSB
0
Unicul marcator al celor de la FCSB în rușinea de la Târgoviște recunoaște: „Ne-am speriat!”
0
Gigi Becali a scos „tunurile”: „Trichi-trichi, puricel. Cu Baciu mai încercăm 4-5 etape”
0
Gabi Balint a șters pe jos cu FCSB: „M-au zăpăcit! Am făcut ca Ionuț Chirilă”
0
Știri din fotbal internațional
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
0
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Duelul românilor Horațiu Moldovan - Ianis Hagi, decis de un gol marcat la ultima fază
2
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A: 4 schimbări dintr-un foc!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Radu Miruță, întrebat dacă pleacă militarii americani din România după ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
Va mai dau o data din ce spunea Bocciu care e crezul lui in viata ... Ce are de gand sa faca ca el lider de galerie rapidista sa nu piarda ... Citat GSP: "„Bă, eu am să scot pistolul întotdeauna când o să am ocazia, ca să știți cu toții. Am să scot și mitralierele și tot ce ține, pentru că eu vreau să câștig, eu n-am cum să pierd, nu-mi permite religia să pierd. Eu așa am fost crescut. Și când cineva i-a crescut puțin mușchii și se crede în stare, am să scot tot ce ține buzunarul meu să scot” https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/autodenunt-liviu-ungurean-arme-pistoale-rapid-734498.html
Nea Ovi, jos basca, ai spus niste cuvinte mari in editorialul asta cand ai afirmat ca galleria Rapidului si-a tradat echipa (si pentru cine, pentru un individ suspectat de o infractiune...), si-a tradat rostul. Restul editorialului nici nu mai conteaza. Cand grupurile se raliaza raului, uitandu-si rostul frumos, rostul adevarat, trebuie sa le-o zici in fata. Niste tradatori, niste penibili!
Exact "au batut-o pe FCSB de i-au sarit capacele" cu mitralierele lui Bocciu si ai lui in tribuna.
Dobermanne nu au nimic in comun baba si mitraliera.. . Ioanitoaia nu este suparat din cauza galeriei cat pare ca esti tu pentru ca Rapid a batut-o pe FCSB de i-au sarit capacele. Nu iti fa griji, ustura rau dar pana la urma tot trece.
Corect ce spui. Ovi a scris asta nu pentru sanatatea fotbalului romanesc si a noastra ca societate ci pentru ... (nu spun ce ca ma baneaza)
Păcat că nu poți trece peste niste subiectivisme copilărești,problema lui Rapid este a tuturor echipelor cu fani,FCSB are aceeași problema cu un lider de galerie membru de clan interlop și care a făcut și pușcărie și nu pt falsificarea tezei de doctorat,la Dinamo îl avem pe unul ca Elias,chestia asta să arăți mereu cu degetul spre alții aia sunt răi,se oftica x că nush ce, este pt adolescenta nu pt un om matur,in 2024 sa mai vorbim specimene din astea precum liderii de galerie ar fi normal să dispară
Problema n-o vad ca au dat cu petarde si torte cu toate ca si asta e o problema, ca nu te duci la meci sa iei in cap torte si petarde. Problema o vad ca inafara de DIICOT care s-a sesizat nimeni din fotbal nu vorbeste de practica de a juca fotbal cu presiunea armelor de atac daca-l superi pe Bocciu si oamenii lui. Asta-i terorism si FRF, LPF si presa pun batista pe tambal. Eu personal asta am inteles la meciul cu Farul. Rapidistii normali au scandat impotriva lui Bocciu si ai lui delimitandu-se de astfel de practici. Si pentru asta bravo lor.
Să te ții pariuri la greu până la final de playoff. Cine ar fi crezut ca Rapid va pierde acasă un meci, în condițiile în care tocmai bătuse la scor pe FCSB? Cine a pariat pe victorie Farul în Giulesti s-a umplut de bani! Indirect, galeria Rapid, prost inspirată, le-a băgat bani în buzunar celor inspirați. Și asta va continua, dacă scandalul ăsta nu se stinge odată. Face rău fotbalului civilizat scandalul ăsta cu petarde si arme. Păcat.
Din pacate au gresit si au recunoscut si ei asta !
Suparat pe lume suparat e Ovi. Ingrijorat ca dragutele lui CFR si Rapid au pierdut. Nu vad insa nicio ingrijorare legata de faptul ca o echipa are in tribune o galerie condusa de un individ care ameninta adversarii cu mitraliera ... Citat GSP: "„Bă, eu am să scot pistolul întotdeauna când o să am ocazia, ca să știți cu toții. Am să scot și mitralierele și tot ce ține, pentru că eu vreau să câștig, eu n-am cum să pierd, nu-mi permite religia să pierd. Eu așa am fost crescut. Și când cineva i-a crescut puțin mușchii și se crede în stare, am să scot tot ce ține buzunarul meu să scot” https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/autodenunt-liviu-ungurean-arme-pistoale-rapid-734498.html Nu crezi Ovidiule ca trebuia sa ne vorbesti despre asta si atunci cand laudai echipa respectiva pentru "fantasticul" 4-0?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.