OPINII » GAZETA SPORTURILOR
Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Sunt departe de tara si nu pot sa ating ultimul numar, imi amintesc si acum fervoarea cu care luam Sportul inainte de '89, avand un aranjament cu vanzatorul si platindu-i dublul pret. Apoi, primul Gazeta Sporturilor de dupa '89, inca o mai am acasa. Voi urma echipa si ziaristii GSP pe unde se vor duce. Mult succes!
Gazeta Sporturilor, sau orice nume va fi purtat in timp PRiMUL ( cronologic si calitativ) ZIAR DE SPORT AL ROMÂNIEI, a fost un standard la care cititorii de azi - judecând după răutatea prosteasca, sau prostia răutăcioasă a majorității comentariilor - nu s-au putut ridica. alibecii jubilează si își văd de păcănele…
Domnule Ioanițoaia, pedeapsa nu e pentru că ar fi mers în pierdere per global, ci renunțarea la print pentru că acea zonă de business nu-și scotea banii. Și pentru că tinerii dvs colegi "au îndrăznit", în opinia elvețienilor, englezilor și bulgarului implicați în afacere, să se opună "indicațiilor prețioase". Ne întorceam astfel la Epoca de Aur a lui Ceaușescu.
Nu și pentru cei care știau să citească!
Multe felicitari celor care tin partea trustului elvetian. Nici o surpriza in aici intrucat este caracteristic pentru romani sa tina cu strainii si nu cu ai lor. Acestia sunt invidiati si priviti chioras De aceea au si fost ajutati strainii sa ia caimacul in tara asta.
Din pacate, pe langa falsificarea istoriei presei, acest ziar neavand 100 de ani cum se pretinde de catre unii ziaristi direct interesati, mai observam ca nici intr-o asemenea situatie critica nu se poate renunta la obsesia Becali. Nici nu mai conteaza daca este o intamplare sau nu amintirea acestui personaj cu care am fost infectati de dragul rating-ului (nimic comercial aici, nu-i asa?)
la alde patronatu helvet, român sau rus, dacă nu se dublează profitu în fiecare an ei se consideră pe pierdere...și atunci se aliază și cu sarsailă, aci fiind vorba de sinistrele case de pariuri, numa să-și ducă profitu pînă la cer...în cazu de față pînă acasă la tăticu lor, nenea Hades
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In sfarsit o persoana care gandeste la un nivel decent ! 100% de acord cu ce ati scris. Obiectivul unei companii este sa mareasca profitul, nu sa se multumeasca cu ce a facut cu un an in urma. In gandirea Ringier, ei credeau ca profitul putea fi chiar mai mare decat acei 500 k euro !
Domnule Ovidiu Becali și gașca lui au adus în această situație neplăcută ***,tot ziarul era numai Becali și FCSB un ziarist a zis că e Steaua și la făcut Becali cu ouă și oțet.Și ziarul de sport era numai fotbal când în sport sunt atâtea discipline de care nu a apărut nici un rând în GS.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.