OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut cumnatul din tribune, la FCSB - FC Argeș
0
Ioan Andone a spus ce rezultat vede la Petrolul - Dinamo: „Eu așa cred”
0
„Assist” Tavi Popescu, lovitură letală Bîrligea: așa a reușit FCSB primul gol al sezonului
0
Florin Pîrvu, despre primul meci al lui FC Voluntari în Superliga după doi ani: „Am făcut cinste fotbalului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
0
Ca în filme: Fotbalistul care a jucat la Mondial a fost răpit înainte de transfer
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut cumnatul din tribune, la FCSB - FC Argeș
0
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
24
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
5
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
E mai greu sa contesti ... "stiintificul" asa ca daca se fura se fura cu ... staif
"in general se comporta mai rau decat CCA-ul lui Vassaras" pentru ca are si mai multa putere
ca românii? :)
Pe Costreie il premiaza cineva de cate ori castiga clonafcsb
De cind a aparut VAR este mai greu pentru Real sa "fure" ...
De la tine ? Tu nu stii alteva sa lauzi pe cei apropati tie si care nu merita
Parerea mea e ca i-a cam ciupit pe spanioli dar probabil ca asa au sunat indicatiile ori sugestiile. La nivelul asta nimic nu este lasat la voia intamplarii.
Dar chiar suntem mandri datorita lui Kovacs Istvan, care este problema? Tipic romanesc este sa inventam probleme cand nu avem.
Real Madrid e obisnuita, asteapta, sa i se acorde 11 metri DE LA MOȘIE in orice meci. Daca nu se intimpla tipa ca arbitrul, și lumea in general, e împotriva lor. Un anume jucător, poreclit Penaldo, și-a făcut renumele pentru ca a jucat aproape un deceniu la Real Madrid.
Bine, e grei să compari importanța meciurilor din Europa, cu mize financiare uriașe, cu cele din modestul campionat românesc, Liga întâi. Probabil ăsta-i motivul pentru care Vassaras și echipa domniei sale nu se "deranjază" cu astfel de comunicate. În plus, aci in Carpați, ca dealtfel și în țara măslinilor, onestitatea și corectitudinea sunt păsări rare, cum se spune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.