OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Conferință inedită a lui Bogdan Andone! Cu sala plină de copii, a vorbit despre obiectivele echipei: „Suntem singurii”
0
Titularizat în premieră în play-off, Alexandru Roșca dezvăluie: „Nu mai suportăm”
0
Zeljko Kopic a explicat de ce l-a lăsat pe Eddy Gnahore pe bancă
0
Ionel Dănciulescu a lăudat doi fotbaliști dinamoviști
0
Știri din fotbal internațional
Eroul celor de la Mallorca și-a explicat lacrimile: „Știu că sunt un tip urât și dur, dar sunt om”
0
Atletico Madrid - Barcelona, derby la vârful La Liga
0
Cum explică Alvaro Arbeloa eșecul usturător al lui Real Madrid: „Asta mă doare cel mai tare”
1
Bayer Leverkusen - Wolfsburg, festival cu 9 goluri în Bundesliga
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Lucrările la Centura Comarnic se apropie de final. Autoritățile spun că în ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
intr-o lume civilizata un ziar de sport se ocupa de sport nu de cancanisme,deci?
Ar dispărea presa fara scapi poate !!!!
Becali nu este om rau pentru ca i-a platit lui Rata opt salarii. Dar este pentru a semnat cu Rata un contract pe un an si a dat afara jucatorul dupa trei saptamani. Fara sa ii permita sa arate daca are valoare si cata. Nu cred ca este foarte greu de inteles.
Dar credeti ca se poate o zi fără Becali? O zi fără o mențiune a numelui Becali? Se poate oare și presa fără Becali ? Dacă l-ati ignora ar dispărea. Când nu a mai apărut în fata vreo doua luni, nu v-ați lăsat pana nu l-ați adus în prim plan din nou. Și nea Ghionaia ești fanul lui nr 1, nu te mai fofila atât, cel mult odată la 2 zile scrii despre ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai și eu am spus !!! Noua ne trebuie doar echipe cu falimente și insolvente la activ care au falimentat sau au intrat in insolventa de dragul fotbaliștilor !!!
Da, omul rau din fotbalul românesc trebuie pus la zid !!! Pai cum sa i plătească el lui Rată 8 salarii pe 20 de zile numai la despărțire ???!!! Becali trebuia să procedeze precum oamenii buni care au intrat ba în faliment,ba in insolventa ,ba sunt abonați la banii publici !!!!De ce sa nu fi pățit și Rata precum Voiculet care a dat și bani de la el când a jucat fara sa fie legitimat sau precum Maftei care nu a primit nici un leu din salariile cuvenite sau precum Ganea care s a lăsat de fotbal sau ca mulții fotbaliști care și recuperează salariile și după peste 5 ani ??? Toți ăștia deși au rămas de căruță tot au avut bun simț și nu au făcut campanii publice ca jucătorii să nu mai aleagă echipa meseriașă !!!! Deci Becali ești om rău că ai platit 8 salarii la ruperea contractului când puteai sa iei tu bani de la Rată ca alții și să fi socotit de presari om bun !!! Dacă aș fi Becali as proceda ca omul foarte bun care era patron de club meseriaș,era patron de televiziuni de sport meseriașe și super patron al Ligii 1 cumpărând drepturile TV. și deci fund finanțator al majorității cluburilor !!!Nicoara recunoaște că a preluat drepturile TV. de la Paskany și nici măcar un presar nu a tresărit !!! Bravo independenta !!!!
Un articol scris cu cap si cu realism. Ma fac sa rad toti aceia care il acuza pe Dl Ioanitoaia de cultivarea Dlui Becali cand este cunoscut faptul ca cei doi nu isi vorbesc de multi ani Nu cred ca poti simpatiza un individ pe care nici macar nu il saluti de 10-15 ani.
ABSOLUT CORECT, maestre !...
Intr-o lume civilizata Becali n-ar exista in prim-plan, ca la noi. Asta in primul rand.
Chiar nu înțeleg, tovarășe ovi, pen-ce sunteți chiar așa de mirat?! Doar patronul echipei lui este "omul vostru din Tirana", cum se zice, iar despre el și echipa lui, băgați zilnic 80% din articolele saitul ! Sigur, eu nu zic că nu merită abundența asta de bogăție ziaristică dar eu nu fac decât să mă mir de mirarea domnului scriitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.