Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Nu e decisiv pentru play-off” + Ce a spus de Daniel Pancu
0
Dan Nistor aprinde derby-ul CFR Cluj – U Cluj: „Se vor supăra pe mine cei de acolo, dar...”
0
Pe lângă FCSB, Miodrag Belodedici a scos încă o echipă din lupta pentru titlu: „Ele două sunt favorite”
1
Steliano Filip și-a reziliat contractul! Destinația aleasă: „L-am înțeles și îi mulțumim pentru tot”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu râvnește la un titular al rivalei Juventus! » Are contractul scadent în vară și este curtat și din MLS
0
Managerul Thomas Frank a luat decizia! Ce se întâmplă cu contracandidatul lui Drăgușin
0
«Formula Chivu» funcționează: „Schimbă atât de mult pentru a câștiga” » Inter este lider la toate statisticile!
0
Adio, play-off! UEFA o amendează pe Real Madrid și-l suspendă pe Rodrygo
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
au mai ramas 89, Maestre! 89 e un numar romanesc! e tot mai greu- mi-au cenzurat integral Shakeaspeare-ul, mi-au macelarit Faulkner-ul si din domnul Noica mi-au lasat doar refrenul! asta-i telegrama nu scenariu de film! de Oscar! as incheia cu un: Totusi, este trist in lume, Cosule!, dar mi-e ca-mi vor lasa din idee doar virgula- nu vorbiti d-voastra cu tzepelinii sa plece, toti, o saptamina in vacanta?
91 de secunde? secunde- lumina? voi incarunti cu astia, Maestre!
na, ca n-au avut rabdare! va amintiti, Maestre, concluzia domnului Faulkner, aia -definitiva-cu: EI AU DAINUIT? stati linistit, domnule Cosasu- vor scapa si gesepistii!
se apropie miezul noptii si miine am treaba! Macbeth-actul 5, scena a-5-a: alt William! inainte de a cenzura ce nu intelegeti, eu zic, baieti, sa verificati si sa va asigurati ca- inclusiv, aici- nu e nimic vulgar sau jignitor! hai, ciao!
Respect Belphegor!
Vezi tu prietene poate de aceea nici fotbalul romanesc nu mai e ce a fost. Datorită unora ca time.
Prestatia craiovenilor cu gruzinii a fost jalnica, toata lumea a vazut asta! Daca a fost normal acel rezultat, inseamna ca lui Radoi i se poate ierta orice, inclusiv o infrangere pe teren propriu cu Andorra!
pacat de anii pe care ai.jos cu ghearele de pe craiova stalinist dambovitean ai vazut meciul cu lokomotiv cu un arbitraj foarte partinitor pt. gazde cateva faulturi de rosu sau cu penaltiul care se vedea de pe luna baietii au avut sansa ca au scapat teferi de acolo.leii din banie au marcat ultimile 3 goluri pt. nationala plus ce vrei sa faca mai mult ivan in jumatatea de ora jucata.inca o data pacat de anii pe care ii ai.
Sanatate, domnule Cosasu.
Ziariştilor români de sport le este mai la îndemână să pamfletizeze personaje ca Lukaşenko, Kim Jon Un, Viktor Orban (dictatori) sau Olăroiu (un simplu spectator), decât să-l pamfletizeze pe Burleanu. Ziariştii sportivi români pamfletizează nişte idei abstracte sau detalii neimportante ale unui meci România-Georgia ca să impresioneze cititorii, şi propune ca model zicerile pacifiste ale papei Francisc ca să nu-l enerveze pe şeful, să nu creeze conflicte. Se pare că ziariştii români de sport au atins iluminarea spirituală, pacea sufletească universală ( Dalai Lama la plural) şi pt ei nu mai contează managementul dezastruos din fotbal în ultimii ani. Foarte frumos şi cam...neprofitabil pe termen scurt, mediu şi lung.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.