OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Florin Tănase n-a plecat cu autocarul echipei de la Mioveni!
0
Răspunsul lui Valeriu Iftime: „E prioritate zero! Mă «înțeapă» jucătorii”
0
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Radu pionierul :)))). Dragă Radu îți e dor de copilărie :))). Bine că aveți o bună poziție la Digi și la GSP...poți scrie articole și prezența la tv și vă puteți îngrozi :))) de lumea în care trăim. In rest numai bine și mi e dor de turul Franței cu cei doi Radu!
Hi hi hi!Bravoo dom Raducu!Se tavalește de ras dom GG din Pipera!Adica ce mare scamatorie a facut Dinamo ca a declarat faliment ca...sa dispara niște amarâte de milioane?!Pai cum sa nu râda și curcile,când era vorba de...banii lor!Ai finanțatorilor!Pentru ca fiscul avea sechestru pe baza Saftica,iar bancile nu-ți dau un leu fara ipoteci pe bunuri-cu asupra de masura!Cum sa nu râda dom GG- cand iși aduce aminte de o scamatorie adevarata!Aia bre,cu„afacerea” cu schimbul de terenuri cu MAN!Unde in loc de șoricelul Mickey Mousse era... „Guzganul rozaliu”-care era el stelist, dar era și consilierul lui „papașa” Ion Iliescu,sub numele conspirativ de Hrebenciuc!Și ce facea guzganelul rozaliu cu hazliul GG ?Ce-au facut?!Hocus pocus cu terenurile statului și gata...finanțarea echipei lu GG asigurata !Aia scamatorie!
Canta la alta masa postacule, baietii lui Deaconu-bricheta l-au catat pe oier in vreo 10 meciuri consecutive pana a ajuns la 3 puncte de CFR. Si pe urma, cand fcsb a luat gol dintr-un offside cat firul de par (si fara VAR) gruparea ciobanului a inceput sa urle din toti rarunchii :)) Asa ceva... :))
Imi amintesc cand GSP isi freca mainile de bucurie crezand ca Piturca o sa stearga pe jos cu Becali la un meci contra Craiovei !!!L a rupt Becali pe Piturca in acel meci si GSP dupa nu a mai scris ca Becali l a invins pe Piturca !Ne aducem aminte de...,,cum sa ia campionatul o echipa cu Becali antrenor ..?,,Sau unit toti si toate si nu a luat !!!Se pare ca acum ,,toti si toate ,,ataca mai repede ,nu mai lasa campionatul nedecis pentru ultimele etape ...!!!Daca Pintili era varza nimeni nu comenta nimic...
"Păi câți șolicei n-am fost de-a lungul timpului care am fulat din blânza statului și n-am plătit-o... Vino să ne cauți da' să nu ne confunzi că ăla ela SCM, eu sunt CSM și mă mai cheamă și 2014 sau nu știu cât deci mai mic și mai dlăgălaș. Nu-i așa că mă lași să joc fotbal în continuale? Blânza e la el nu la mine. Da, palmalesul și culolile sunt la mine, le-a vândut SCM cu 3 lei da' blânza nu.. Tu lasă-mă să joc să nu se supere plostimea din tlibune cale clede că sunt aceeași echipă cu nume nou și poate îți alege balonul încă 4 ani că altfel dacă mă letlogladezi financial cam liști și pielzi o blânză mai male locală. Plus ca pot vota și la fedelație dacă nu mă bagi la județeană." Comentaliu de PSG. Chiț!
Traim in absurd sau mai bine zis suntem tara formelor fara fond.
Un oier joaca rolul de antrenor ce sa ne miram. Sa ne miram ca in liga 1 oierul antrenor e zor nevoie de stradania CCA in penultima etapa de campionat sa-l blocheze ca sa nu ia titlul celui mai bun "antrenor roman"?
"SNSPA"? Zi frate Stefan Gheorghiu pe stil nou ca asa o stie lumea.
"Strizu joacă rolul de antrenor, Pintilii pe acela de delegat, Ovidiu Petre de analist video. Nici unul nu e ceea ce scrie pe generic că e. Cum se poate?" De ce sa nu se poata? Ce Radu nu joaca rolul de jurnalist sportiv echidistant.
Ce e tata,nu pot întreba dacă jurnaliștii GSP au studii de specialitate și nu pot scrie că sunt jurnaliști la GSP care au studiat la SNSPA ...? Vreți probe...?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.