Alte știri din fotbal
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
0
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
0
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum!”
5
Știri din fotbal internațional
După Inter - Liverpool, Chivu a ajuns în direct cu antrenorul adversarei din Serie A: „Fără comentarii...”
0
Jucătorii lui Inter, indignați de faza care a decis meciul cu Liverpool: „Nu există explicație pentru penalty”
0
„Penalty de Oscar! De trei ori Oscar!” » Ridică semne de întrebare privind faza decisivă din Inter - Liverpool: „Neamț pentru neamț”
0
Ce crede Nicolae Dică, prezent la GSP Live Special, despre faza care a decis Inter - Liverpool
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Lipsesc Messi și Ronaldo de la Rapid. Și "cel mai pretentios public" din Româniae suparat :)) Pai da...ca sunt obișnuiți cu titluri și cupe anual. Domnule draga, asta care ai scris articolul asta, de ce ții musai sa te închini la Sucu? Sau la galeria Rapidului? De ce vreți sa-i faceți aristocrații fotbalului romanesc pe unii care încă își botează copii cu nume de karatisti.
Ăsta e articol de ziar sport, sau compunere de suporter rapidist Clasa a VIIa…? Mai era ăla micu de’l apucase grija de Messi acum ceva vreme.
“… și nu a cedat presiunilor de a-l aduce pe Șumudică…” - iar Sumi a ajuns un fel de Trump, cand dășchizi pe CNN. “Ba, daca nu sunteți cuminți, vi-l aduc pe Sumi!”
Nici nu e gluma, pare ca - in alt Univers - Sucu si MM ar face ekipa bună :) Respect la tot ce ai scris, BTW.
“… și să înfrunți cel mai pretențios public din România“ Daaaaaaa, ca au câștigat de 4atru ori Cupa Campionilor Europeni, si o Cupă UEFA…
Ai ieșit din anonimat cu un articol în care nu spui nimic. Pe genul lui Ioanitoaia…. doar relatări.
Asa compunere scremuta despre nimic n-am mai citit de cand eram in clasa a 6-a si a inceput scoala dupa vacanta la bunici. Daca as fi Sergiu Alexandru as incerca sa invat cat mai repede o meserie.
Domnul de la mobilă să se gândească în primul rând să bage bani la echipă, nu să se gândească doar la profit! L-a dat pe Dugandzici la prima ofertă și am jucat juma de an fără vârf! Poate nu ar fi dat gol meci de meci dar oricum total altfel ar fi arătat Rapidul cu un vârf golgheter al anului trecut decât cu zidarii de Sony și Juvelu! A luat 2 milioane pe Marko, 5 milioane pe Rareș Ilie, 500k pe Sefer și a dat doar 800k pe Borza, 600k pe Rrahmani și în rest doar zidari că s-a gândit doar la profit și management ”corporatist”
Faptul că înjură conducătorii și antrenorul după primele meciuri slabe nu-i face "cel mai pretențios public". Iar "sezonul centenar" e la fel de ridicol precum Clubul Aristocraților ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ma distreaza maxim chestia cu "cel mai pretențios public din România". dar de ce sunt suporterii rapidului asa de pretentiosi? sunt asa obisnuiti ei sa castige titluri an de an sau ce? in 100 de ani de la infiintare au castigat 3 campionate, din care 2 cand vindeau arbitrii televizoare. jumatate din timp au stat prin liga secunda....deci, ce atat de multe pretentii? mai ales ca abia au si ei un an de cand au reintrat in liga 1. eu cred ca sunt pe un loc foarte bun tinand cont de acest lucru, ca joaca bine, au avut cateva etape cand au fost cea mai in forma echipa din campionat...asa ca mai putine pretentii si mai multa apreciere pentru unde sunt acum. bergodi e antrenor, (sepsi a jucat bine pana a reusit sa strice ciubotariu munca lui bergodi), au cativa jucatori de f mare valoare. stadion, galerie misto dar care cred ca ar tb sa nu faca atatea figuri si sa inteleaga ca nu ajungi nr 1 in 2 ani de la intrarea in liga 1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.