Alte știri din fotbal
S-au semnat actele! Daniel Bîrligea pleacă în Italia » Avem toate detaliile
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
5 goluri la prima titularizare a lui Andrei Coubiș în Anglia
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză la prima titularizare sub comanda lui Postecoglou » Incredibil ce a urmat!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Uitati-va la poza cu Gigel, ce concentrat e, deja se gandeste ce raspuns sa le dea celor de la UEFA.
Ce penibila intrebare? Nu ajumge Fcsb la aceste onoruri. Pai aia se uita la coeficient, la ce au facut in Europa si cand vad 0-10 cu Silkeborg....cred ca ii vor invita pe danezi:)))
OOO, chiar ca cu (1*) acest articles ***r de presa sportista, mai mister Theodhor Jumatate (***! De ce ar fi invitat jijica si nu alta echipa din super-mamliga? De ce nu vesnica campioana (2*) cfr Kolosvar? Sau vesnica cadinadata (3*) csu olguitza? Aia care "inca de la '91-incoace se lupta, se zbate, dar incearca si la anul, c-o veni si ziua Rotaru-lui!"? Bre, chiar esti de comedia cu astfel de scrieri! In acceptiunea *** care intra sa citeasca orice articol ce contine-n titlu fcsb (ca despre ei nu scrie nimeni!) esti suporterul lui jijica daca ai scris ca el va fi invitat! Suporterii cfr, csu si *** invoca si ei campionate castigate si merite arogate (trecute, chiar posibil viitoare!), uitand ca sunt doar clone si neavand in palmares la UEFA nimic (cu exceptia cfr!). Celelalte sunt inexistente, doar clone, fara drept de joc in cupele europene la re-infiintare, cu palmares "dictat" de "onorabila" justitie din RO! Jumatate, pentru ca mi-ai facut ziua cu acest "articol", iti doresc Sarbatoti Fericite!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai scris corect,cu "P" mare :))) Am citit ciorna asta si m-am minunat de inteligenta autorului,inteligenta care pare...pe jumatate. Plus un mic lobby de marketing si imagine pentru omul al carui nume trebuie rostit in fiecare articol,acest guru al gesepistilor care se inghesuie in fiecare dimineata sa ii verifice freza la palat.
*** ACOLO LA GSP ? CACI ASEMENEA PROSTII MAI RAR CITESTE OMUL
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Face Jumătate ce face și mai câștigă câte un Pulitzer...
Nu se putea alt exemplu, scriem ce vrea cititorul, de dragul ratingului, asa-i? Noi nu acceptam imixtiunea comercialului in politica editoriala, asa-i? In alta ordine de idei, cluburile care ar adera la noua eventuala superliga nu ar mai participa la celelalte competitii organizate de UEFA si afiliatele sale.
Ce usor e sa va agite astia...prostii prostilor...ddbisti inceti la minte. Cu voi isi fac rating-ul :::)))))
Ce sa caute Romania in superligă? Aia vor sa faca bani nu sa aduca impiedecati care nici de conference ligue nu-s in stare...aiureli gigiste
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.