Alte știri din fotbal
Uriașul de 1,96 metri, prezentat în Superligă
0
Dinamo se întoarce pe „Arcul de Triumf” » Motivul deciziei
1
Ce a transferat Dinamo: noul stoper al „câinilor” este „monstru” în duelurile aeriene
0
„Pleacă Charalambous?” » Gigi Becali spune ce ar face, dacă s-ar trezi cu demisia în față: „Așa și cu Olăroiu”
0
Știri din fotbal internațional
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Dacă te documentai puțin nu scriai prostii pe aici. Suspendarea de 9 luni primită de la TAS n-a fost pentru dopaj, ci pentru neglijență și neatenție. Era imposibil s-o achite total în condițiile în care analizele spuneau clar că avea roxadustat în corp, doar că substanța a fost ingerată accidental printr-un supliment contaminat, iar vina de a-i fi recomandat acel supliment și-a asumat-o Mouratoglu și fizioterapeuta de la Academia acestuia. Mai citește și tu, nu înghiți orice „mărgică” găsești pe jos.
una e sa o faci cu premeditare si alta intentionat. a fi dopat premeditat inseamna a trisa sportul si a fi dopat accidental (fara intentie) nu inseamna a trisa. daca n-ai atata creier sa pricepi chestia asta, discutia se opreste aici, orice argument e de prisos si timp pierdut inutil.
Italianului i-a lipsit un Muratoglu care sa ia asupra lui vinovatia. Halep a fost dopata, dar nu cu intentie, asa suna verdictul final TAS, ca daca nu era dopata, i se anula pedeapsa. E greu sa accepti adevarul? Stai sa vezi cum va fi tratata Halep in lumea tenisului in perioada urmatoare.
N-am înțeles legătura dintre Simona Halep și Schwazer. Ce ai vrut să spui cu acest articol? Că unii au noroc și alții nu? Păi din câte am înțeles până și TAS, instanța recunoscută că, de obicei, reduce suspendările nu i-a dat câștig italianului. Păi atunci care e treaba?? Și la Halep a fost o vânătoare de vrăjitoare, o acțiune premeditată de ITIA și WADA și dusă la extrem prin mizeria aia de Sport Resolution, pentru distrugerea ei și scoaterea definitiv din sport. Numai că în cazul Halep, TAS i-a dat ei dreptate și s-a reabilitat. Aceste organisme ticăloase trebuie desființate și regândite pe baze sănătoase, cinstite, nu să fie sportivii la mâna unor distruși care judecă după cum li s-a sculat sau nu noaptea.
Posibil sa ai dreptate cu ceea ce spui, legat insa de Andreea Raducanu, da, a luat un Nurofen, ceea ce ii era interzis in modul prin care l-a luat. Adica fara ca medicul sa anunte acest lucru. De altfel ea a fost tratata corect, nefiind niciodata suspendata. I s-a retras rezultatul obtinut cand a concurat cu acel Nurofen pentru neglijenta, nu a ei, ca nu era treaba ei, dar a fost justificat si din ultimele ei declaratii nici macar nu isi pune problema sa nu recunoasca asta. Noi ne-am razvratit foarte tare impotriva sistemului antidoping atunci si ramane o poveste conspirationista in care Romania este o victima, n-au vrut americanii sa vada un podium 100% romanesc, apoi au mai schimbat si regula de a putea participa 3 sportive din aceeasi tara intr-o finala, insa absolut nimeni nu s-a legat de cine gresise in mod dezastruos la acea competitie, din cate stiu n-a fost acuzat nimeni din interior, de unde aparuse de fapt greseala.
Citindu-l pe TJ incep sa il regret pe micutul Danut (Udrea)!:)
nu i asa justme ca tu ai o parere foarte buna despre tine ...noi ceilalti suntem suboameni ...de ce nu comentezi articolul atunci ?...nu esti in stare ?...te iei de mine ca ti e mai usor ...ha...ha...ce destept esti ...
...eu nu ma droghez poate tu ...ce nu ti convine ?...nu exista dopaj in fotbal ?
Ce are *** cu prefectura?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am vazut multi *** pe acest site dar nici unu ca tine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.