Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Stimate domnule Jurnalist, ati sters 27 de comentarii care va criticau virulent și le-ați pastrat pe cele 9 ale unor copii cu un nivel de intelect care vorbește despre sine însuși. V-am mai spus de câteva ori în trecut:cititorii va apreciază pentru ca publicați rar și .....
esti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din pacate ai mare dreptate in acest articol... Domnilor rusofili care citesc gazeta si comenteaza pe aici, le recomand articolele cu anamaria prodan. sunt foarte interesante si binedocumentate.
Înafară de legatura lui Abramovici cu Putin întreg articolul e un delir care nu are nimic de a face cu titlul... Domnul ziarist amestecă cam toate informațiile auzite in ultima vreme și a ieșit un talmos-balmoș. Jurnalism românesc de cea mai mare clasă :)).
Articolul prezinta, este drept, un adevar (relatiile monstruoase existente dintre Abramovici si Putin, care au generat averea primului), dar, parca in oglinda cu numele autorului, il prezinta doar pe jumatate. Adica, daca banii lui Abramovici, obtinuti pe spatele puterii lui Putin, au sprijinit, direct sau indirect, monstruozitatile dictatorului rus, atunci trebuie retinuta si cealalta jumatate de adevar: aceiasi bani ai lui Abramovici, obtinuti tot cu puterea lui Putin, au hranit (si o face in continuare) o multime nemasurata de familii europene, incepand cu cele ale clubului englezesc (situatie in care acesti bani au fost mana cereasca pt club, trai si economia englezeasca si nu numai in genere). Asta doar pt a avea perspectiva unui adevar intreg, nu doar pe jumatate (si fara a elimina blamarea indreptatita a dictatorului criminal Putin si a tuturor celor care il sprijina, din Rusia si din lume)!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici pe Zelenski nu-l puteam banui ca ar avea acest spirit de sacrificiu. Pana nu apare confruntarea cu realitatea, cu situatii extrem de grele, ce fel de presedinte poate fi, nu poti sa judeci corect pe cineva la modul "n-ar putea fi niciodata ca Zelenski"... Ar fi doar o presupunere, o apreciere facuta intr-un moment dominat de emotie, spaima, nesiguranta.
Bine ca Bush si altii care au omorat milioane sunt ingeri. Nu e razboiul nostru
Bine ca Bush si altii care au omorat milioane sunt ingeri. Nu e razboiul nostru
Zelenski e agent dublu,KGB CIA,asa ca documenteaza te inainte de a inventa eroi aiurea.Nu va cadea nici un proiectil in zona in care e el si ai lui,totul este o farsa,chiar si tu ca ziarist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.