Alte știri din fotbal
Gigi Nețoiu a numit „singurele trei cluburi stabile financiar” în Superligă
0
Titularul lui Dinamo aflat la final de contract le dă speranțe fanilor: „Trebuie să ne punem de acord! Sunt o persoană loială”
0
Antrenor român, bulversat după ce a vizitat o academie din Ungaria: „Cine din România are așa ceva? Nu facem nimic!”
0
Florinel Coman, prezent la antrenamentul FCSB-ului
0
Știri din fotbal internațional
Gol anulat în Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei
0
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
FIFA si UEFA s-au implicat dintotdeauna politic, atat nationala, cat si echipele de club din Israel participa de vreo jumatate de secol la competitiile europene. O treime din biletele vandute cu ocazia finalelor de Champions League merg catre omniprezentii sponsori si persoanele influente care garanteaza realegerea Infantilului si a Ceferistului in functiile pe care le detin; daca acestea nu sunt alegeri politice, atunci despre ce vorbim? Nea Traian, respectele mele pentru ca iti exprimi opinia cu fermitate!
O oroarea cum sunt cele mai multe in zilele noastre,genunchiul jos. Mai e normal cineva?
Sau excluderea echipelor rusesti, dar nu si a celor belaruse, tot din motive politice
Asa este, se pare ca ai dreptate.
...bai piti ba ...bai 666 ba ...da prost esti ba ...iei margarete degeaba ...bine ca nu iei si galben ...
Supărat că nu se închină toată planeta la marea Mare Britanie, autorul, neavând argumente, aruncă la sfârșit o informație falsă. ”Mascarada cu „genunchiul jos”” nu a fost impusă nici de UEFA și nici de FIFA, ci ea a fost adoptată fotbaliștii din (ca să vezi - mult iubita și slăvita de către TRU) Premier League.
Uite un citat din TRU. Rangers au reacționat cu un strămoșesc *** ***! Merge o tura?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mie imi place cum spune TRU *** ***. La fel ca si in articol, eu nu am voie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.