OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
„Cutremur” după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
3
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
3
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, 20 de minute pe gazon în victoria PSV-ului din Eredivisie » Cum s-a descurcat
0
Bayern Munchen a dat recital pe terenul lui Leipzig » Jamal Musiala a revenit cu „assist” după șase luni de absență
0
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
emoționant!
*** Se știe care e Steaua și care e fcsb, nu tre sa vina niciun antrenor la o echipa random sa se transforme in Steaua. Man City când a venit Guardiola a devenit Barcelona?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jos palaria !!! Un articol extrem de pertinent !
Ce treabă are Steaua cu Edi Iordanescu si FCSB???? Care suporteri stelisto fecesebisti si care adevarata stea?? O porcărie mai mare nu am vazut in viata mea!!!
RUSINE domnule gazetar , *** nu are cum sa transforme STEAUA in SC FC FCSB SA . Steaua joaca in Ghencea are deja echipa si antrenor si bineinteles SUPORTERI , nu e nevoie sa vina cineva ca tine ,, un gazetar de doi lei " sa ne spuna unde este STEAUA. STEAUA este acolo unde spune justitia>
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cică ”În adâncul sufletului său, Edi Iordănescu este convins că vine să antreneze Steaua, nu FCSB”... ”El nu trebuie doar să restabilească ierarhia într-un club condus până de curând în stil medieval, el are șansa să o transforme din nou pe FCSB în Steaua”... Pe ce te bazezi, domnule Samuilă? Pe bune, venirea lui ”***” schimbă datele juridice ale problemei? Mai terminați cu fitilele astea, Fecesebeul este o realitate, distinctă de Steaua, o ”iepocă” din fotbalul românesc ce va rămâne ca o pată în istoria fotbalului nostru dar și în biografiile personale ale multora dintre cei care au făcut o echilibristică periculoasă și interesată, și au făcut-o atât de intens încât emblema de ”fecesebist” le rămâne imprimată pe cartea de vizită!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
știți foarte bine ca și voi presa ați contribuit la comportamentul lui Becali... imediat era sunat în cazul unui eșec, va frecați mâinile. prin studiouri.. în așteptare.. sa răspundă la telefon și sa critice pe cineva.. ca sa aveți ce difuza.. ce scrie și sa crească ratingul și click-urile pe presa online
Un articol foarte bun, ma surprinzi ! O singura observatie, noi cei care am ramas alaturi de FCSB consideram si am considerat mereu ca asta este Steaua, indiferent de toate prostiile facute de patronul echipei. Noi nu ne-am dezis niciodata de echipa si nici nu o vom face. In rest, mult succes Edi !
Gloriile când primeau bani de la Becali nu erau umilite?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.