OPINII » GAZETA SPORTURILOR
Alte știri din fotbal
Craiova sau U Cluj? Directorul GSP a făcut clasamentul în play-off: „Asta mi se pare o remarcă interesantă”
0
Cum va juca U Cluj în finala Cupei cu Craiova: „Știți cum se zice”. Detalii de la Cristiano Bergodi
0
Metaloglobus - Hermannstadt, de totul sau nimic pentru sibieni » echipele probabile + cele mai tari cote
0
Plan ambițios la Stadionul Rapid » Se vrea ceva nemaivăzut în România: „Până în 2028, asta facem”
1
Știri din fotbal internațional
Scena care a aruncat „în aer” finalul campionatului în Premier » „Tot sezonul n-a fost, acum e fault”
0
Tricoul lui Maldini, interzis pe San Siro » Fanii care l-au purtat, dați afară de pe stadion
0
Liverpool a cerut informații de la Real Madrid pentru a afla ce nu a funcționat cu Xabi Alonso
0
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
0
Lifestyle
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
0
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Digitalizarea administrației în România: cererile online se completează pe ...
Libertatea
Vladimir Putin pierde controlul asupra Rusiei: semnal de alarmă din ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Angajații din Guvern vor prime de 15.000 de lei: „Nu este normal să avem ...
Libertatea
pai in Londra, ziarele alea care se lasa pentru urmatorul pasager, nu se platesc...la voi problema este non-informatia***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnilor ziariști azi a apărut pe prima pagină Gino Iorgulescu cu fiul a început să acuze pe cel mort că era interlop,bine o fi fost interlop dar trebuia ucis de fiul lui care era drogat?De ce nu este loc de comentariu la acest articol,de asta nu sunteți iubiți prezentați pe Becali tot fără loc de comentariu.Scoateți toate comentariile de la toate articolele cu e la Prosport.Și vă supărați tare când sunteți puși pe liber.
Mai degraba doar F5, daca e sa fim atat de precisi :)
ce uiti tu sa spui , este ca , ziarele din londra sunt ziare de sport . ce tipariti voi n are treaba cu sportul , e cu jiji , fc fcsb , prodanca , reghe . calitatea voastra de jurnalisti au dus la inchiderea editie de print . cititorii au evoluat , nu mai *** , acu il pun in servetele :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Prințul" Adrian Cristea. N-a suportat despărțirea de avocata aia din Cluj - Andreea Roșca. De aici și titlul articolului. Speram să fie fake news... ca în cazul dispariției lui Burdujan. :-((( De altfel ... Ioana Mihalcea titra pe celălalt editorial că ar fi vorba și în cazul prințului tot de o dispariție. Din păcate ... se pare că e mult mai rău de atât. :-(((
In anii 90 exista presa și cei ce făceau asta puneau pasiune,plus calitatea intelectuala a acestora,in timp pasiunea s-a transformat în interese și unii au devenit oameni de afaceri au preluat ziare(deontologul ctp cu Tinu),au devenit trompete ale politicului cum aveți și voi un domn care pe vremuri canta ode pt Udrea și Petrov,alții din ziariști au intrat în politică,ipocrizia de a te pretinde independent dar a primi bani de la stat,de a lupta cu casele de pariuri dar a lua bani de la ei ,a finanța podcastul de la pariuri dar luptând contra lor,a nu știi dacă este ziar de sport sau ziar de prezentat dosuri de "dive",asta a decredibilizat breasla voastră ,sunteți ca Ceaușescu în 89 rupți de realitate nu realizați că 90% din cititori va înjură și vor alt gen de presă,ba chiar Geambașu ne certa că nu îl plângem pe Țepelin ,vai nu va meritam in opinia lui
Deci cine e prințul, ca n-am prins-o!
1. ''Toți CARE am pierdut pe cineva drag.....''? corect: toti CEI CARE, ***! 2. ''Gazeta decade prin CONCURENTA cu Sportul Popular și dispare la 18 aprilie 1947. Astfel, amintitul Sportul Popular, devenit de la 11 noiembrie 1967 Sportul, a rămas vreme îndelungată singurul cotidian de sport din acea țară.'' asadar, sportul nu e urmasul gazetei si n-are nici o legatura cu cea aparuta intre '24 si '47!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tare va mai place vrajeala !!!poate si de asta se inchid ziarele.hai sa-ti spun eu a ce miros metrourile din londra in proportie de 80 la suta. ai confundat mirosul de print cu transpiratia din pacate.iar ziarele in afara faptului ca se impart gratuit nu sunt lasate ca sa fie citite si de altii,cum idilic si jignitor pentru romani intr-un fel,spui tu ci pur si simplu pentru ca cel care l-a luat nu vrea sa-l mai si arunce la cos cum esti obligat pentru ca altfel vei lua o amenda de 150 de lire(chiar am luat una saptamana trecuta).nu-i mai laudati atat pe toti si da-ti in noi.eu nu spun aici ca suntem mai civilizati ca natie dar nici sa ne denigram in fiecare ziar nu e in ordine.normal ca suntem in urma,n-avem banii lor si nu ne putem permite sa fim civilizati.n-am fost stapani sute de ani in alte tari si le-am devalizat.incheiati cu ipocrizia asta ca se duce lumea de rapa!!! toata lumea!!!!
De fapt este era CRTL F5, nu CTRL ALT DEL. In rest mișto articol
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.