OPINII » EDITORIAL TUDOR SAMUILĂ
Alte știri din fotbal
Filipe Coelho nu a uitat: avertizează înainte de FC Argeș - Craiova
1
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
5
Parlamentul anunță primele măsuri, după apelul lui Gică Hagi către „cei mai bogați români”
1
Adrian Mihalcea dezvăluie cum își va motiva jucătorii, acum că UTA este ca salvată: „Cred că este de ajuns”
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Rațiu, protagonist într-o fază cu efect de bumerang » „Thriller” cu 6 goluri în La Liga, lovitură decisivă în 90+9
0
Torino - Inter » Cristi Chivu poate face un pas uriaș spre titlu. Echipele probabile
0
Jurnaliștii turci au găsit explicația pentru debutul dezastruos al lui Mirel Rădoi: „Practic îl aruncă în foc”
0
50 de milioane de euro pentru un jucător retrogradat din Premier League
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Motorul a zburat de sub capotă într-un accident violent pe centura din ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
N-ar strica sa dai dovada de putina educatie si sa nu-i jignesti mai ales fara fara motiv pe cei care au opinii diferite de ale tale. Calin e arbitrul ala care la un meci Sepsi-FCSB a dat fault pentru Sepsi cand Dimitrov ii trage un sut lui Tanase. Atunci a fost in favoarea lui Sepsi (trebuia penalty pentru FCSB si nu s-a dat), ti-a convenit, nu-i asa? Inseamna ca si Dimitrov e hot? Ca politistul nu l-a vazut (dar de fapt s-a facut ca nu l-a vazut).
Si el a tras din greu...si taca-sau...au muncit
dupa logica ta de 2 banii, "nu e vinovat hotul ca fura,e vina politistului ca na prins."
Draga domnule saMUILA,nu fiti ipocrit,nu ati abut niciodata o parere favorabila despre Univerditatea Craiova,la fel ca si Aurelian Botezatu,***.Aduceti-va aminte de discutia din culisele emisiunii in care aveati invitat pa Piturca dupa demiterea sa de la Craiova.Ati crezut( sau ati facut intentionat) nu conteaza ca mocrofonul era inchis ai ati injurat amindoi clubul si jucatorii.Asta da stima.Nu va salut.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Koljic si-a construit cariera cu greu, slalomand printre accidentari grave, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baiatul asta din Bosnia nu e baiatul tatalui lui si nu a primit nimic pe tava...de-aia se bucura si pentru goluri de genul asta. In schimb "editorialistul" asterne litere cu gandul la Edy, si la toti cei carora li se cuvin posturi prin bunavointa relatiilor parintilor...care la randul lor...
Subscriu 100% la ceea ce a spus Dl. Tudor Samuilă.
Nu e de vina Kolic, a profitat si a dat un gol cu mana. De vina e arbitrul Calin care are miopie avansata si vede lucrurile invers sau nu le vede deloc. N-are ce cauta sa arbitreze la Liga 1, numai ca CCA are nevoie de executanti(calai).
Sigur ca ar fi fost frumos sa recunoasca, dar ceea ce a fost mai deranjant a fost ca a sarbatorit excentric dupa ce a marcat cu mana, de credeai ca a dat nu stiu ce gol ce merita trofeul Puskas. Nu e nici primul, nici ultimul jucator care marcheaza neregulamentar si nu recunoaste, dar sa sarbatoresti asa... Cred ca si fanii Craiovei s-au bucurat pe jumatate si pe jumatate erau dezgustati. Bine, sa asteptam sa dea de articolul acesta observator_federal, o sa va desfiinteze si pe dvs dl. Samuila si pe mine, cred :)
Mâ locaşi nea Samuilă ? *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.