Alte știri din fotbal
Scorul exact dat de Adrian Mutu înaintea meciului din Turcia: „Putem da lovitura de grație”
0
„Zidul galben” a ocupat Piața Taksim din Istanbul, cu Budescu „șef de galerie”: „Ce echipă avem, ne face să bem!”
0
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
0
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
54
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
2
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
...ce bine ar fi daca n ar mai exista echipele bucurestene care ne facde ras in Europa ...
Dacă măcar asta ar fi bătaia de joc de la echipa CS al Armatei… Sunt altele, multe, mult mai grave! Mult succes în playout fraților steliști!
Suporterii CSA erau nevoiți sa se invoiasca de la serviciu ca să poată ajunge la stadion la ora inceperii meciului. Ce gluma bună! Toți lucrează la stat?
Mai jitea, nu mai plânge, flăcău ! Csa bujetarii inutili nu interesează pe nimeni penibilizand cu articolul tau o echipa de bambilici împotriva vremurilor! FC STEAUA echipa pe care am iubit-o multi nu mai există, au rămas doar epigonii! Bănui că știi ce zice Eminescu: "Împărţesc a lor gândire pe sisteme numeroase Şi pun haine de imagini pe cadavrul trist şi gol."
Pai la ce sa ne asteptam ...? La desfintarea unui club care mananca bani publici degeaba ...
Ai fost si tu ironic, Gigele Adrian ? Vai, cum tii ochiul drept un pic inchis, a concentrare in inteligenta, de parca *** din privitori. Esti uratel, eu nu-ti dau sa ***. Ironia ta e maxim buna dupa 8 beri la coltul vreunei ulite din Gorj.. *** se intampla la gsp cu toti noii "scriitori" ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Încă un an în care va continua bătaia de joc pe banii publici, fără miză sportivă doar pentru faima câtorva generali de carton și a unui colonel *** care încă puțin și se crede Napoleon!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce se întâmplă cu acest club este inadmisibil. Pestele se impute întotdeauna de la cap. Conducere slabă și fără interese de promovare. Cred că ar fi mai bine dacă se închide Chioșcul! Steaua a ajuns anonimă din cauza indivizilor de la conducere. Așa se uită echipele mari. Peste 10 ani nu mai știe nimeni nimic de Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.