Alte știri din fotbal
Noul căpitan al Rapidului, luat prin surprindere de decizia lui Pancu: „Am vorbit ieri cu el”
0
Sabău face lobby pentru convocarea fotbalistului la națională: „M-a surprins!”
0
„Este cel mai important contract din viața mea!” » Juan Bauza vrea să se întoarcă să joace în România
1
Zi plină la CFR Cluj » În timp ce clubul aproape s-a înțeles cu doi jucători, Amin a fost prezentat oficial
0
Știri din fotbal internațional
FIFA este sub presiune să AMÂNE meciul de la Mondial » Risc de colaps din cauza căldurii extreme
0
Englezii, cu capul în nori! » De ce se tem jucătorii lui Tuchel înaintea confruntării cu Mexic de pe „Azteca”
0
Croații fac haz de necaz: „Dacă Matanovic era chel, golul egalizator ar fi fost valabil”
0
Doping la Campionatul Mondial? Urmele unei substanțe interzise descoperite în probele a OPT jucători!
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Viorel Pașca s-a întors la Oradea. Nu are voie să vorbească cu fiii săi, ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
«Nu te ameninț, te execut!». Altă răfuială în fotbalul românesc, clubul s-a ...
GSP SPECIAL
4.163 de blocuri din București rămân fără apă caldă în perioada 13 iulie-2 ...
Libertatea
Echipa lui Șumi nu joacă nimic, asta ține de antrenor. Mai ales când are banii la zi și condiții satisfăcute. Și chiar daca nu ai avea jucători, să ai un buget ”a la Hermannstadt”, dacă esti cu adevărat un bun antrenor găsesti solutii si castigi meciul. Precum, Măldărășanu.
Corect! De fapt mironică nu este ziarist, eleste un gigist fcsbist
amuzant ca alaturi de shucu nu apare coafat cu tepi, ii e rusine, evident, deci cind apare asa o face doar din dorinta de a scoate mascariciul din el! tine-ti minte, iesirea din scena i se va trage de la nevasta lui shucu!
UEFA e interesată de continuitatea sportivă! Înaintea meciurilor cu Lyon UEFA a făcut un video în care a prezentat FCSB ca fiind câștigătoarea CCE 1986! Adică FCSB=STEAUA! Deci nu e loc de interpretări!
Sumudica e mai antrenor de cum e Mironica ziarist...
Si unde sunt datele de identificare ale fiecarei societati comerciale in parte? Cum poti identifica o entitate juridica? Vorbe, vorbe, vorbe. La bere poti sa spui ce vrei.
Eroare, Șumudică nu dispare, Șumudică e în floare. Șumudică este exponentul vremurilor noi, este veșnicul mitică ce ...tot în picioare pică. Așa că așteptați că se dă peste cap și mâine îl reinventați, iar îl galonați ca apoi să-l gloabaliziți. Că astea-s timpurile - se dresează puricii, darmite ditamai șumudelul.
Toată lumea știe ca Mironica este fan înfocat FCSB!Dupa comentariile sale care se vor imparțiale dar mai mult nu îți vine să mănânci lămâie!
O stii pe aia cu: "canta la alta masa"? Nu conteaza ce afiseaza UEFA pe site-ul sau, cand instantele din propria tara te deposedeaza de marca, emblema, palmares, toate elementele care dau identitate. De ce? Pentru ca fariseul de Pipera a incercat sa si le insuseasca prin furt. Au trecut sarbatorile si ai ramas si fara ultimele firmituri, iar acum ai reluat spam-ul pe gsp pentru 50 de bani/postarea... cat de penibil sa fii?
7 mai 1986 finală Stadionul Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FCSB câștigă la penalty-uri FCSB Fotbal Club FCSB 0 - 0 Barcelona FC Barcelona (2-0p) Asta zice UEFA, instituția care gestionează fotbalul european, peste care nu se bagă nimeni! Concret, când CSU nu a fost admisă în cupele europene, nimeni nu a comentat. Când în Spania politicul a vrut să se implice în treburile federației spaniole de fotbal, UEFA a amenințat cu neparticiparea echipelor de club și naționale și imediat s-a revenit la normal. Nu numai că au participat, naționala a ieșit campioană europeană, la fel și Real Madrid la nivel de cluburi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.