OPINII » RAPID - DINAMO 2-1
Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Daca da goluri nu inseamna ca e peste el. In aparare, amandoi au lacune. Doar ca Borza mai poate creste, pe cand Oprut nu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Povestea asta cu anulare gol după ce VARul întoarce faza mult în urmă am mai văzut-o - golul lui Anzor Mekvabishvili a fost anulat pentru un henț, după ce VAR a întors jocul cu 30 de seciunde în care, culmea(!), POSESIA mingii s-a schimbat între Craiova, Fcsb, Craiova!! Arbitrii Rareș Vidican și la VAR Bârsan au putut anula golul și nimeni nu s-a scandaliza. Era în mai 3025, la meciul-carnaval cu decernare a tricourilor de campioni pentru fecesebiști, cu toată massmedia de sport angajată în osanale și urmărirea minut cu minut a traseului prin Bucuresci al autocarului cu purtătorii trofeului... Cum puteau băeții lui Nea Gigi să câștige meciul sărbătoare, altfel decât prin furt, cum au făcut-o într-o serie incredibilă de meciuri cu vicieri dec rezultat? (Evident, nimeni nu și-a adus aseară aminte la TV prin emisiunile sportive de acest precedent scandalos, ca dovadă că lucrurile nu se vor îndrepta în fotbalul nostru...)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dl Barbu, consacrat hater anti-Dinamo, nu se dezminte. Curg articolele tendentioase. Pana si rapidistii admit, printre randuri, superioritatea lui Dinamo din ambele meciuri. Restul, e jurnalism ieftin si vandut. Sunt curios despre ce anume va scrie Domnia sa in play-off, unde echipa preferata a Domniei sale nu va accede.
Faci parte din aia 45% care nu înțeleg un text, asa-i?
cum? si militia si a doua armata a tarii aveau epoleti
Nu inteleg de ce nu pune nimeni punctul pe i, sa spuna ca Rapidul literalmente a jucat ca o echipa modesta, si toata lumea insista pe treaba asta cu pragmatismul, si ce echipa inteligenta. Vai de capul lor, si in tur au dat 2 goluri din 1 sut. P.S. Borza este viitorul fundas stanga al nationalei peste vreo 8-9 ani, cand se lasa Oprut, care e 13 clase peste el.
Spectacolul nu a fost usor de consumat de pe canapele. Eu am renuntat sa privesc in minutul 5 vazand ca ambele echipe joaca in rosu. Si pe timpul televiziunii alb-negru echipele se distingeau mai usor.
Pana a fost folosită de la începutul evului mediu timpuriu până în secolul al XIX-lea ca instrument de scris. Erau folosite pene de păsări mari Zdeantza a descoperit-o ieri si poate se apuca de invatat?(educatie)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.