Alte știri din fotbal
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
0
Anomalie în finanțe la Csikszereda » A trecut 7,7 milioane de euro la „și altele”: ce înseamnă asta
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Fost oficial al lui Beșiktaș: „Mi-a fost frică de bătaie în pub-ul englezesc, după acel gol al lui Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
ROMANIA va fi cand justitia va fi JUSTITIE, si nu doar o carpa in care isi sufla mucii Talpas.
"roman din istoria romaniei" ba voi va auziti ce lucruri traznite scrieti pe aici? :) Incearca sa citesti cu voce tare ce-ai scris sa vezi cum suna :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu muncesc pe un salariu minim pe economie,îmi câștig banul cinstit și nu sunt de acord ca ceea ce mi se retine din salariu sa fie furat de alții și să ți se plătească ție ajutorul social! csa steaua= DESFIINȚARE!
Ce treaba are Steaua cu ceva ce nu există? Asta ca tot vorbești de logică. Concentreaza-te pe realitate!
***. repet,daca csa a facut cu marca minus 12 milioane de euro in ultimi ani,Steaua din liga 1 este indreptatita cu o suma de bani,nu? ca asta este logica ta,nu? deci?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu se pot da bani echipelor inexistente. Nu se pot da bani în lipsa unor contracte. Sper ca notezi tot ce te învăț sa nu fie nevoie să repet.
pai tu tii cu defuncta rapid,de cand esti tu cu csa? fix asta este ca trebuie sa ne dea csa bani noua. cati bani a facut cu sigla si marca in ultimi 5 ani? minus 12 milioane. deci trebuei sa ne dea noua,stelei din liga 1 bani. deci?
Deci Steaua a fost nevoită sa folosească resurse publice pentru a recupera datoriile sc Fotbal Club Fcsb SA. Deci Fotbal Club FCSB SA nu ne-a dat banii. Banii datorați nouă. A încercat sa ne dea țeapă. Bine ca a fost dl Talpan atent și ne-a recuperat banii noștri. Bani pe care Fcsb nu voia sa-i dea. Deci a încercat să păcălească Steaua, deci pe noi. Deci Talpan ne-a aparat banii noștri!
A cui?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.