OPINII » EDITORIAL COSTIN ȘTUCAN
Alte știri din fotbal
BOMBĂ: Eddy Gnahore la FCSB! Gigi Becali a confirmat transferul: „E rezolvat”
9
Universitatea Craiova, prezentare specială a noului echipament » Au folosit inteligența artificială în clipul cu Ilie Balaci și Ion Oblemenco
4
A semnat cu Dinamo și dezvăluie: „Când am auzit de interes, am început să râd”
0
Nicolae Negrilă își pune bazele într-un om-cheie de la Universitatea Craiova: „A avut mână bună”
0
Știri din fotbal internațional
Și brazilienii s-au răsculat împotriva lui Donald Trump! » CBF apără arbitrul care l-a eliminat pe Falorin Balogun
0
Kylian Mbappe, victima rasismului în Paraguay! Val de jigniri din partea unei senatoare: „În loc de lapte matern, sugea nuci de cocos”
0
Atac fără milă: „Dacă Putin făcea la fel, războiul pornea în 2018. Trump și Infantino târăsc azi fotbalul în hazna!”
0
Gianni Infantino a rupt tăcerea după scandalul de la Mondial: „În timpul conversației cu Donald Trump...”
6
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
O mamă și-a bătut și tras de păr fiica, în plină stradă, sub privirele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Ce le-a transmis ministrul Educației absolvenților de liceu care nu reușesc ...
Libertatea
sa va *** in gura gsp cu toate regulile voastre cu tot
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CE MI-E 2-0
La un meci fara importanta nu Iordanescu *** ci iubirea voastra(tante Olguta),asa ca grija leilor, vine tare din spate brutarul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De vină pentru situația neplăcută a tinerilor carne de tun, nu sunt antrenorii care răspund cu capul de rezultat! Nici clubul care e obligat sa se claseze cat mai sus pentru drepturile tv! Ci neaveniții care au scos o asemenea regulă tâmpită, inutilă si unică in fotbalul civilizat! Crede cineva că Haaland, Messi, Kylian, aveau nevoie de asemenea regulă la 20 de ani ca sa devină fotbalisti? Doar capetele pătrate din frf si lpf poate!
NIMENI nu mai contabilizeaza astazi NEREUSITELE lui Raducioiu , Ionut Lupescu, Catalin Haldan, etc. etc. ...toti aveau ani putini. DAR...CINEVA nu i-a scos de pe teren...le-a dat incredere si i-a construit. Viziune despre talent ??? Poate...Alta mentalitate...SIGUR. Stiu ce spun.
Drama este incapacitatea responsabililor oficiali care au inventat aceasta lege fara sa tina cont de contexte si imprejurari. La baza e o idee buna, dar expertii au fost incapabili sa anticipe nici cele mai mici abuzuri teoretice. Toti dorm pe ei, la fel ca in politica.
E rușinos, exact cum spune mr.leu, putea sa îl lase sa joace juma de ora ...Legea e buna da’ nu la noi. Lipsește bunul simt ori conștiința ori etica. Ori toate . Aici ar fi utila, vedeți, vechea garda de șmecheri ,gen Dragomir . Sa facă tester/validatori la liga/federatie pentru crearea regulamentelor a la carte : ia zi bre nea Mitica , dacă eu aș da o lege așa și așa, ce -ai face mata pentru a o dribla ? N-ar lasă nea Mitica nici o portița .
Bine ma Stucan, esti tare ! Vezi ca se impaca Pepe cu Pastrama !
Regula U21 este o tampenie! Mai bine obligi echipele de Liga1 sa aiba echipe de U19 si organizezi un campionat de genul "Primavera" din Italia. Atunci jucatorii vor juca meci de meci, cei mai buni vor iesi in evidenta si vor face pasul IN MOD NATURAL catre echipa mare. Regula U21 introdusa de ei a fost doar o smecherie la care au apelat pt a se lauda ulterior cu performantele de la Euro. Foarte multi dintre jucatorii care au ajus in semifinale la Euro [proveneau de fapt de la Academia lui Gicuta.
Cu Alta ocazie., sunt multzumit ca ai inteles.. uit*** intelege mai mult decat vrea sefu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.