OPINII » EDITORIAL CRISTIAN GEAMBAȘU
Alte știri din fotbal
12 dueluri, astăzi, în play-off-ul Cupei României Betano » 5 echipe din Superliga implicate
0
„Gigi, chiar ai mai luat o țeapă!” » Verdict nemilos la FCSB
1
Cum se poziționează Mihai Stoica în scandal: „Îți arăt mesajul pe care i l-am trimis lui Bîrligea”
4
Un nou litigiu la FIFA pentru CFR Cluj: „A expirat termenul limită”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză mare în echipa Craiovei pentru play-off-ul Europa League!
0
În fine, Napoli rezolvă primul transfer al verii! » Pachet de 30 de milioane de euro pentru noul fundaș francez
0
Cristi Tănase s-a îndrăgostit: „Îmi place așa mult că aș juca de două ori pe zi! E foarte greu, nu e pentru oricine”
0
Scrisoarea lui Rodri la despărțirea de Manchester City: „Dragă Pep, mintea mea n-a putut suporta toate ideile!”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
24
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Mai bine s-ar face o listă cu toate femeile din România care au chef să joace tenis şi să fie trase la sorți, ca să nu le mai deranjeze nimeni cu Naționala pe marile talente cap-sec!
Cristian ar fi preferat sa joace calificari la Istanbul daca nu gresesc decat sa vina la echipa de FedCup. Daca e adevarat e trist.
***e...ce-oi căuta tu să practici meseria asta frumoasă, dar nu pentru nasul tău, habar n-am...poate ne explici matale...Dacă te simţi că faci parte din România ''second hand'', e doar treaba ta, fiindcă în situaţia asta ai dat greş...''Second hand'' sunt ''marile vedete''mondiale, machidoanca Halepa, maratonista Begu, zbuciumata Sorana, mama Ţig şi schioara Ana Bogdan...eu le consider nişte nimicuri TRĂDĂTOARE de patrie şi n-ar mai trebui băgate în seamă de nimeni, niciodată...să nu mai vorbesc de ''căpitanul''-jucător Monica, cea care a făcut o selecţie de spaimă, nebăgând-o în seamă pe Jaqueline şi preferând nişte ciuca bătăilor în acest moment...***? Nu aştept răspunsul tău pe această pagină, fiindcă ştiu că eşti prea laş ca s-o faci...nu-ţi mai bate joc de meseria pe care o practici!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce treaba are ministrul maghiar cu Simona Halep si, in general, cu tenisul? Bai hauristule, sper ca esti suficient de tanar ca sa apuci apocalipsa acestei tari, la care iti vei fi adus din plin contributia ideologica si xenofoba. Bai parrotule, fara sportivii de etnie maghiara, Romania ar avea jumatate de medalii olimpice si performante sportive. Sper sa traiesti mult si bine!
Daca ar fi jucat oricare dintre Patricia Țig, Sorana Cîrstea, Irina Begu Ana Bogdan.... Aveam 2-0 chiar si fara Simona.... Dar e vorba ca nici una din primele 5 nu a venit.... Nici măcar Cristian.....
Simona abia si-a reluat antrenamentele, Sorana s-a retras din echipa Romaniei. Deci doar celelalte 3 fete nu au onorat invitatia (daca li s-a facut). Trebuie sa intelegem insa ca aceasta competitie este una de amatori, jucatoarele profesioniste au alta treaba.
Ceea ce trebuia sa se intample s-a intamplat: Fara Simona suntem pa, ne intoarcem de unde am venit. Ministru ungur la sport??? Sa ne fie de bine!
Romania se indrepta spre second hand in sport in general de la 16 decembrie dae nu s a prins nimeni !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.