Alte știri din fotbal
Mesajul de suflet al lui Patrick Olsen a sensibilizat tot Dinamo! Reacția fulminantă a suporterilor
0
Proaspăt despărțit de CFR Cluj, a semnat cu noul club: „A ajuns la un acord cu clubul și este așteptat să sosească în următoarele 24 de ore”
0
Ziua decisivă pentru o afacere istorică » Unde nu ajung Rapid și Petrolul la un numitor comun: detalii din culise
0
Tehnicianul din Superliga, contră pentru Gino Iorgulescu: „Varianta cu 18 echipe este cea mai bună!"
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul român din Ungaria explică deschis ce trebuie să preia fotbalul românesc de la maghiari: „Ar fi benefic!”
0
Andrei Rațiu, integralist în duelul lui Rayo din Cupa Regelui » Ce scrie presa din Spania
0
Erik ten Hag revine! Olandezul a fost prezentat oficial: „Este minunat și special să mă întorc ”
0
Se face transferul iernii în Europa: 75 de milioane de euro » Vedeta din Premier League are vizita medicală programată la Manchester City
3
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
SUA riscă să rămână cu mâinile goale în urma politicii dominației americane ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
SUA amenință că vor folosi inclusiv forța armată pentru ocuparea Groenlandei
Libertatea
Si uite asa Hansi le-a dat, pe Bernabeu, de i-a julit! 4 bucati unul mai frumos ca altul. Incantatoarea Barcelona l-a si uitat pe Xavi!
Bine Happy Boy, merg pe manita ta! Love you, man.
Mai mereu când încerc să-ți răspund tre' să încarc un comment de 3 ori ca să apară o dată! Dar se pare că și alți colegi useri se confruntă cu aceeași problemă.:((( Nu te mai uita in buletin, nea Piți! Aici nu ești obligat să prezinți vreun ID ca să intri, nici să-ți pui vreo eșarfă sub mustață ca să-ți ascunzi vârsta. Only your soul counts here. Iar summer-soul are doar 18 ani, vorba ta: "doar 5 conturi?! din 2006, metre?" :))) Ți-am zis că anul ăsta urma să-ți comand un tort, să-ți serbăm majoratul pe forum. Și ce party am fi dat acum dacă nu te-ai fi rebranduit, dacă n-ai fi renunțat la legendara ștampilă. :((( Apropo de viruși ... pe mine pandemia m-a adus aici. Am 4 ani, nu 18 ca tine, însă deja am obosit. ARN-ul meu nu mai e atât de "mesager" ca pe vremea lui Udrea și Țepelin! :((( Dar mă uit la postările tale și văd un suflet tânăr, care mai are mult de așteptat până să-i întâlnească pe mistreții trimiși de nea Țiri lângă Unicul Căpitan! Cu voia lui nea Ovi... ne mai lăsăm purtați de val o vreme ... mai zăbovim și noi p-aici măcar cât timp există FcFcsb. Ce va fi după... nici nu mai contează. :))) Peace!
Din nou, nu mi s-a postat comentariul prin care îi raspundeam lui "roman"! Geniile se nasca rar, iar la Barcelona poate capata, in timp, acestcalificativ doar Yamal! Cei drept, Raphinha poate primi calificativul de "geniu de o seara", dupa cel mai bun meci al carierei (de pana acum si nu numai)!
Ei, știi si tu cum e sa fi tânăr… te mai ia valul, mai îți pierzi busola pentru o minută, ah - oare chiar asa era, Doamne…? Altfel, m-am gândit de multe ori la tine… “uite ba Vardy, nici de un transfer la virușii verzi nu mai ești interesant” - întrebarea mea e de ce trec anii asa de repede…? Promit ca pe viitor sa viu la vorbitor si cu probleme serioase. Ca de exemplu world peace.
Să-ți dea D-zeu sănătate, Sami! Ție, lui Bastenitos și editorialistului Daniel Grigore! :))) Nu-mi vine să cred că au și rezolvat acea problemă tehnică, la nici 24 de ore după sesizare! Am învins, nea Piți! Putem din nou să dăm reply-uri! :))) În curând vom putea comenta in timp real 24/7 ... ca pe vremea lui Tolo! Dar să nu-l mâniem totuși pe D-zeul lui nea Ovi! O să spună că ne-a dat 4 degete și noi vrem toată manita! Jos pălăria lui Daniel Grigore pt acest gest! Spune-i lu' Bastenitos să nu-l mai facă niciodată-n viața lui "fecesebist"! Un fecesebist n-ar fi făcut niciodată așa ceva pt noi :)))
Sperăm ca Flick să nu joace cu fundașii la centru contra Realului!!! Acolo sunt doi cai pur sânge care îi pot distruge repede. Cuidadooooooo
„Geniile“ alea le-a avut și Xavi la îndemână, la fiecare conferință de presă era nemulțumit că nu i se aduc jucători. Oare ăsta să fie motivul pentru care “geniile” nu jucau? Până și “tinerelul” Lewa a dat de 2-3 ori mai multe goluri cu Flick decât cu Xavi. E încă devreme, totuși Flick face o treabă foarte bună.
Asa este, respect. MAI CITITI O DATA CE SPUNE EMILIAN, REPARATI SITE-ul.
Sănătate, maestre! Felicitări pt. editorial. Intră direct in my top 3 all time favourites. Preferatul meu e cel in care i-ați demonstrat lui Bastenitos că nu sunteți fecesebist: https://www.gsp.ro/opinii/editorial-daniel-grigore-fcsb-steaua-741836.html .... La concurență cu acel articol în care ne-ați anunțat cât a întârziat trenul cu care s-a întors Sidibe la Craiova: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/sekou-sidibe-tren-craiova-intarziere-755609.html ... Însă adevăratul motiv pt care mi-am permis să vă deranjez e altul: Domnu' Dani ... vă rugăm frumos, faceți ceva cu site-ul ăsta să putem da reply-uri după ce apăsăm pe "vezi toate comentariile" ... că de vreo săptămână nu putem folosi acel buton decât pt a răspunde la ultimele 3 postări. :((( Vă mulțumesc anticipat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.