Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Curajos articol,(bravo domnule Grigore) *** Bineînțeles că în acest moment penalii din toate domeniile de activitate ale eternei și coruptei Românii vor folosi prilejul pentru a-și clama nevinovăția, interpretând dezvăluirile Recorder cu tupeul specific și inconfundabil al infractorului național- că avem un brand în domeniul ăsta! Oricum, să fim optimiști, poate că mâine va fi mai bine. Sau mai rău...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai si tu un scop în viață! Statul pe GSP la ore matinale! La 5,43! Și apărarea unei clone! Care papă bani! Asta nu vezi! Acolo să rămână! De la liga a doua in jos! Hai cu desființarea clonei!
Documentarul recorder are aceeași valoare precum scrierile din GSP despre transferuri la giganți ai Europei ale jucătorilor români ,deci după zeci și zeci de ani in care s-au vorbit cu dovezi despre abuzuri ale justiției ,despre corupție ,despre protocoalele ilegale cu SRI ,despre justiția folosita drept armă politică,după înregistrări cu Portocala ,Onea etc ,vine recorder sa ne spună ce ,ce doresc dânșii sa acopere ,cărei găști servesc ,de ce ăștia care ies acum in stradă nu au ieșit în stradă după înregistrările cu Portocala ,unde erau când Rarinca a stat 6 luni arestată nevinovată ,unde erau când România pierdea la CEDO procese pe banda rulanta ,mâine poimâine facem un reportaj despre Cruduța și sexy brăileanca și constatăm cu stupoare și indignare că nu sunt fete mare
Ce ai vrut sa spui omule,te au forțat sa scrii pentru a-ți justifica leafa?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iti admir pasiunea! daca ar fi si adevarat, pe cat esti de pasionat! toate echipele au trecut prin asta doar stelistii refuza sa accepte si o confunda voit pe Joita cu Marita! Steaua e in liga a 2-a! fcsb e o impostoare! treceti odata peste asta?
Justiția e coruptă doar unde zice Recorder. Sau unde ne convine. Cam ăsta ar fi adevărul dorit. Totuși nu e așa. Corupție în justiție există peste tot, și la nivel mic, unde un om normal nu va câștiga un proces cu vreun polițist sau procuror. Nici cu vreun șmecher, care cunoaște pe cineva sau are un avocat care cunoaște lume. Argumentele, faptele sau documentele nu contează, totul poate fi cumva interpretat și împachetat să dea rezultatul dorit, pentru că oricum nimeni nu îi poate verifica. Și pentru că nu există răspundere profesională. Doar că acolo, jos, la procesele mici, nu există lumina reflectoarelor sau Recorder. Există totuși trafic. De favoruri, de interese, poate de bani. Revenind la subiectul pus pe tapet, oare nimeni nu își pune problema, după ce îl ascultă pe Talpan vorbind și argumentând, cum poate el să argumenteze și să susțină vreo idee într-o sală de judecată, mai mult, să aibă câștig de cauză? Chiar nu putem să ne gândim că oricine, reprezentând Armata sau orice altă entitate a statului, ar fi câștigat? Măcar așa, ca ipoteză. Omul atacă public superiori, judecători, miniștri, dar e acolo și câștigă. El sau Statul? Dar pentru că e vorba de GB, pentru unii orice e împotriva lui e perfect, e legal, e fără semne de întrebare. Așa își construiesc logica, e treaba lor. Alții sunt fanii lui în orice și oricând, că e om bun, treaba lor. Ar mai fi unii, sper că mai mulți, care analizează aceste situații indiferent de cine e implicat sau de echipa pe care o susțin.
corect,Steaua Bucuresti campioana lumii esti.UNITI SPRE PRIMAVARA EUROPEANA SI TITLU CU NUMARUL 29.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.