Anglia •
National League
•
Etapa 44
Lun, 13.04
17:00
17:00
Solihull Moors
-
Woking
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Hartlepool
-
Chorley
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Maidenhead United
-
Yeovil
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Barrow
-
Chesterfield
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Barnet
-
Wrexham
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Notts Co.
-
Ebbsfleet United
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Dover
-
Sutton United
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Stockport County
-
Harrogate
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Boreham Wood
-
Bromley
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
AFC Fylde
-
Halifax
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Aldershot
-
Torquay
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Dag and Red
-
Eastleigh
-
Anglia •
League 2
•
Etapa 44
Lun, 13.04
17:00
17:00
Morecambe
-
Swindon
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Mansfield
-
Exeter
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Macclesfield
-
Stevenage
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Cheltenham
-
Crawley
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Cambridge U
-
Port Vale
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Bradford
-
Crewe
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Grimsby
-
Walsall
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Colchester
-
Oldham
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Newport
-
Forest Green
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Carlisle
-
Scunthorpe
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Plymouth
-
Northampton
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Leyton Orient
-
Salford City
-
Anglia •
League 1
•
Etapa 43
Lun, 13.04
17:00
17:00
Coventry
-
Oxford
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Bristol Rovers
-
Burton
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Doncaster
-
Bury
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Milton Keynes Dons
-
Accrington
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Wycombe
-
AFC Wimbledon
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Tranmere
-
Rotherham
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Rochdale
-
Southend
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Fleetwood
-
Lincoln City
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Portsmouth
-
Blackpool
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Shrewsbury
-
Ipswich
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Sunderland
-
Peterborough
-
Anglia •
Southern Premier Division Central
•
Etapa 40
Lun, 13.04
17:00
17:00
Nuneaton
-
Tamworth
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Hednesford
-
Rushall Olympic
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Hitchin Town
-
Biggleswade Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Redditch United
-
Stourbridge
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Stratford Town
-
Banbury United
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Bromsgrove Sporting
-
Alvechurch
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
St. Ives Town FC
-
Needham Market
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Royston Town
-
Kings Langley FC
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Peterborough Sports
-
AFC Rushden & Diamonds
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Barwell FC
-
Coalville Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Leiston
-
Lowestoft Town
-
Anglia •
Northern Premier Division
•
Etapa 40
Lun, 13.04
17:00
17:00
Witton Albion
-
Warrington Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Buxton
-
Matlock Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Bamber Bridge
-
Lancaster City
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Basford United
-
Mickleover Sports
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
FC United of Manchester
-
Ashton United
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Morpeth Town FC
-
Scarborough Athletic
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Stalybridge
-
Hyde United
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Stafford Rangers
-
Nantwich Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Gainsborough
-
Grantham Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
South Shields
-
Whitby
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Atherton Collieries
-
Radcliffe
-
Anglia •
National League North
•
Etapa 40
Lun, 13.04
17:00
17:00
Alfreton
-
Guiseley
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Telford
-
Southport
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Chester
-
Kidderminster
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Darlington
-
Altrincham
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Blyth Spartans
-
Bradford PA
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Farsley Celtic AFC
-
Gateshead
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Boston United
-
Gloucester City
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Brackley Town
-
Hereford
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Kettering Town FC
-
Leamington
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Curzon
-
King's Lynn Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
York
-
Spennymoor Town FC
-
Anglia •
National League South
•
Etapa 40
Lun, 13.04
17:00
17:00
Oxford City
-
Bath City
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Concord Rangers
-
St.Albans
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Slough Town
-
Dulwich Hamlet
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Dorking Wanderers
-
Braintree Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Eastbourne Borough
-
Havant and Waterlooville
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Wealdstone
-
Weymouth
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Tonbridge Angels
-
Welling
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Dartford
-
Hungerford Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Billericay
-
Hemel Hempstead
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Chippenham Town
-
Hampton & Richmond
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Chelmsford
-
Maidstone
-
Anglia •
Southern Premier Division South
•
Etapa 40
Lun, 13.04
17:00
17:00
Yate Town
-
Merthyr Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Tiverton
-
Truro City
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Harrow Borough
-
Hendon
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Farnborough
-
Hartley Wintney
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Gosport Borough
-
Blackfield & Langley
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Poole Town FC
-
Dorchester Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Swindon Supermarine
-
Beaconsfield Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Wimborne Town
-
Salisbury
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Metropolitan Police FC
-
Hayes & Yeading United
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Weston Super Mare
-
Taunton Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Chesham United
-
Walton Casuals
-
Anglia •
Isthmian Premier Division
•
Etapa 40
Lun, 13.04
17:00
17:00
Potters Bar Town
-
Wingate & Finchley
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Hornchurch
-
East Thurrock United
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Leatherhead
-
Cray Wanderers
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Margate
-
Folkestone Invicta
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Bishop's Stortford
-
Brightlingsea Regent
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Haringey Borough
-
Enfield Town
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Bognor Regis Town
-
Lewes
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Bowers & Pitsea
-
Cheshunt
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Horsham
-
Worthing
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Merstham
-
Carshalton Athletic
-
Lun, 13.04
17:00
17:00
Corinthian Casuals
-
Kingstonian
-
Anglia •
Premier League 2 Division 2
•
Etapa 7
Austria •
Regionalliga West Promotion Group
•
Etapa 6
Danemarca •
Danmarksserien Grp. 3
•
Etapa 19
Danemarca •
U19 League
•
Etapa 17
Germania •
Oberliga Niedersachsen
•
Etapa 22
Germania •
Oberliga Bayern North
•
Etapa 20
Germania •
Oberliga Hamburg
•
Etapa 29
Germania •
Oberliga Bremen
•
Etapa 20
Germania •
Oberliga Baden-Wurttemberg
•
Etapa 27
Lun, 13.04
15:00
15:00
Goeppinger SV
-
Freiberg
-
Lun, 13.04
15:00
15:00
SV Sandhausen ll
-
FC 08 Villingen
-
Lun, 13.04
15:00
15:00
Dorfmerkingen
-
Noettingen
-
Lun, 13.04
15:00
15:00
FV Ravensburg
-
VfB Stuttgart II
-
Lun, 13.04
15:00
15:00
1. CfR Pforzheim
-
TSV Ilshofen
-
Lun, 13.04
15:00
15:00
Stuttgarter Kickers
-
SV Oberachern
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
Freiburger FC
-
Reutlingen
-
Lun, 13.04
15:00
15:00
FSV 08 Bissingen
-
FC Rielasingen-Arlen
-
Germania •
Oberliga Westfalen
•
Etapa 28
Lun, 13.04
16:00
16:00
Westfalia Rhynern
-
TuS Ennepetal
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
SC Wiedenbrueck
-
Preussen Muenster II
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
FC Guetersloh
-
SC Westfalia Herne
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
ASC Dortmund
-
Holzwickeder
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
TSG Sprockhoevel
-
SV Schermbeck
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
FC Kaan-Marienborn 07
-
Eintracht Rheine
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
RW Ahlen
-
SC Paderborn 07 II
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
TuS Erndtebrueck
-
Hammer SpVg
-
Lun, 13.04
16:00
16:00
RSV Meinerzhagen
-
Sportfreunde Siegen
-
Germania •
Oberliga Hessen
•
Etapa 23
Germania •
Oberliga Niederrhein
•
Etapa 20
Germania •
Oberliga NOFV-Sud
•
Etapa 23
Internaţional •
Club Friendlies
Lun, 13.04
19:00
19:00
Groedinge SK
4
Soedertaelje FF
3
Lun, 13.04
21:15
21:15
Krukan
3
Wollmars FF
3
Lun, 13.04
15:30
15:30
Aelvsjoe AIK
5
Assyriska United
0
Lun, 13.04
13:00
13:00
FC Corner
2
Sils IF
2
Lun, 13.04
16:00
16:00
Partille IF
4
Utbynaes SK
2
Lun, 13.04
16:00
16:00
Asmundtorps IF
1
Skabersjoe
0
Lun, 13.04
13:15
13:15
Aespereds IF
-
Saeven/Hol
-
Lun, 13.04
15:15
15:15
Bollstanaes SK
4
Konyaspor KIF
0
Lun, 13.04
15:15
15:15
Dalsjoefors GoIF
-
Limmareds IF
-
Internaţional •
Women's EURO U19 Elite Round Grp. 5
•
Etapa 3
Internaţional •
Women's EURO U19 Elite Round Grp. 2
•
Etapa 3
Olanda •
Eerste Divisie
•
Etapa 35
Lun, 13.04
15:30
15:30
Almere
-
NEC Nijmegen
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
Jong PSV
-
Helmond
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
MVV Maastricht
-
Jong AZ Alkmaar
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
FC Volendam
-
Excelsior
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
Jong FC Utrecht
-
NAC Breda
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
Roda
-
Eindhoven
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
Go Ahead Eagles
-
Telstar
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
Graafschap
-
TOP Oss
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
FC Den Bosch
-
Jong Ajax
-
Lun, 13.04
15:30
15:30
Cambuur
-
FC Dordrecht
-
Olanda •
Tweede Divisie
•
Etapa 23
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Norrland
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Vastra Gotaland
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Sodra Svealand
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Ostra Gotaland
•
Etapa 2